Czy Chloe będzie przeklinać w 5. sezonie "Lucyfera"? Aktorka odpowiada na pytania fanów

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Premiera 5. sezonu "Lucyfera" wciąż pozostaje nieznana, a fani stają się coraz bardziej niecierpliwi. Lauren German odpowiada na pytania internautów i zdradza szczegóły z nowych odcinków.

Wierne grono fanów "Lucyfera" z niecierpliwością czeka na informacje na temat premiery 5. sezonu. Plan kolejnej odsłony Lucka zamknięto dokładnie w momencie, w którym do nakręcenia został jedynie finałowy odcinek. I choć wiadomo, że wyczekiwana edycja produkcji będzie podzielona na dwie części, nie wiadomo, kiedy zobaczymy jej premierę.

Lucyfer: Lauren German o 5. sezonie serialu

Lauren German, czyli serialowa Chloe, obiekt westchnień Lucyfera (Tom Ellis), wdała się ostatnio w twitterową rozmowę z fanami, z której dowiemy się choćby tego, czy pani detektyw w końcu soczyście przeklnie. Do tej pory nie tylko unikała niecenzuralnych słów, ale i w ramach kary kazała swojej córce płacić z kieszonkowego za każde brzydkie słowo. Na co ciekawie zareagował Lucek – diabeł we własnej osobie dał dziewczynce banknot, by mogła sobie poprzeklinać.

– Czy w 5. sezonie będą padać przekleństwa? Bardzo chcielibyśmy usłyszeć, jak Chloe klnie – pało pytanie z fandomu pani detektyw.

– Nie sądzę, żeby Chloe przeklinała w 5. sezonie. Ale kilka przekleństw może paść z ust innych postaci (o mój Boże!) – odpowiedziała aktorka, dodając, że ona sama przeklina, ale poza kamerą.

Oczywiście fani nie przepuścili okazji, żeby zapytać Lauren o datę premiery kolejnego sezonu, jednak nie usłyszeli żadnego konkretu. Aktorka wspomniała tylko o tym, co już jest wiadome – 5. sezon Lucka został podzielony na dwie części, które przypominają dwa osobne sezony. Skierowała także internautów pod adres Netfliksa i Warner Bros., jako tych, którzy mają większą swobodę w ujawnianiu szczegółowych informacji odnośnie serialu.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie