5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doom Patrol" (Fot. DC Universe)

Serialowa Dorotka na plakatach z 2. sezonu "Doom Patrol". Telewizyjne nagrody BAFTA w tym roku wirtualne. "Hedy Lamarr" przenosi się do Apple TV+. A oprócz tego "F Is for Family" i nie tylko.

1. Telewizyjne nagrody BAFTA w tym roku wirtualne

31 lipca odbędzie się rozdanie telewizyjnych nagród BAFTA, w tym roku całkowicie wirtualnie. Gospodarzem nietypowej gali będzie Richard Ayoade z serialu "The IT Crowd". Nominacje zostaną ogłoszone 4 czerwca.

2. Hedy Lamarr przenosi się do Apple TV+

Serial o Hedy Lamarr, amerykańskiej aktorce i wynalazczyni żydowskiego pochodzenia, w którym główną rolę zagra Gal Gadot, dostał zamówienie na pełny sezon, ale nie w Showtime, tylko na platformie Apple TV+. Twórczynią i scenarzystką jest Sarah Treem ("The Affair").

3. F Is for Family – zwiastun 4. sezonu

Serial animowany "F Is for Family" wraca z 4. sezonem 12 czerwca. Zobaczcie pełny zwiastun:

4. Starz zamawia kontynuację serialu Step Up

Serial "Step Up", skasowany przez YouTube, powróci w telewizji Starz. Stacja zamówiła 3. sezon, składający się z 10 odcinków. Do obsady dołączy Tricia Helfer ("Lucyfer") w roli postaci o imieniu Erin.

5. Doom Patrol – plakaty zapowiadające 2. sezon

"Doom Patrol" wraca 25 czerwca w USA, jednocześnie na DC Universe i HBO Max, a tymczasem pojawiły się plakaty promocyjne inspirowane "Czarnoksiężnikiem z Oz". Debiutuje na nich tutejsza Dorotka – Dorothy Spinner (Abigail Shapiro), córka Szefa.

Doom Patrol sezon 2

Doom Patrol sezon 2

REKLAMA