Lisa Kudrow ma na półce rekwizyt z kuchni Moniki. Matthew Perry zakosił go dla niej z planu "Przyjaciół"

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Wirtualne występy w programach rozrywkowych w czasach koronawirusa to dobra okazja, żeby zajrzeć do domów celebrytów. Lisa Kudrow pokazała swoją półkę z prezentem z "Przyjaciół".

Lisa Kudrow pojawiła się wirtualnie w programie "Jimmy Kimmel Live!", promując swój nowy serial "Siły Kosmiczne". To komedia o nowej formacji amerykańskiej armii, za którą stoi ekipa "The Office" – Steve Carell i Greg Daniels. Kudrow gra żonę postaci Carella.

Lisa Kudrow pokazuje pamiątkę z planu Przyjaciół

Rozmowa zeszła na "Przyjaciół" i gadżety, które było widać na półce za plecami naszej dawnej Phoebe. Znalazło się tam miejsce dla figurek całej szóstki z Manhattanu, a także zegara z napisem "Cookie Time", który znajdował się w kuchni Moniki. Okazuje się, że to oryginał, który zwinął z planu Matthew Perry.

Jak wspomina Lisa Kudrow, jest z tym związana większa historia. Mianowicie grając Phoebe w jednym z ostatnich sezonów, aktorka pokazała na ten zegar – który tak naprawdę zegarem nie jest, tylko tak wygląda – mówiąc "Oj, muszę już iść". Perry zapamiętał sytuację i wręczył jej rekwizyt po zakończeniu zdjęć. Przy czym Kudrow jest przekonana, że wyniósł go z planu nieoficjalnie.

– Pierwsza rzecz, o jaką zapytałam to: "To takie miłe. Dostałeś pozwolenie?". Bo moje auto było przeszukiwane każdego dnia, kiedy opuszczałam plan – mówi aktorka.

Pewności co do tego, czy zegar został z planu ukradziony, czy zabrany za pozwoleniem producentów, nie mamy. Ale możemy pozazdrościć Lisie Kudrow fajnej pamiątki z planu.

Przyjaciele są dostępni w serwisie Netflix

REKLAMA