5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Tom Ellis z kontaktem na 6. sezon "Lucyfera". Pełny zwiastun serialu "Mogę cię zniszczyć". Serialowe "Milczenie owiec" ma już showrunnerkę. A oprócz tego "The Mandalorian" i nie tylko.

1. Lucyfer – Tom Ellis z kontaktem na 6. sezon

6. sezon "Lucyfera" coraz bliższy zamówienia. Tom Ellis podpisał nowy kontrakt. Teraz czekamy tylko na oficjalne ogłoszenie ze strony Netfliksa.

2. The Mandalorian kontra Złote Globy

Czy aktor, którego twarzy nie widać przez prawie cały sezon, może dostać nominację do Złotego Globu? Okazuje się, że nie, bo Złote Globy nie są dla aktorów głosowych. "The Mandalorian" i rola Pedra Pascala ma jednak zapoczątkować zmiany.

3. Serial Clarice ma już showrunnerkę

Elizabeth Klaviter ("Rezydenci") poprowadzi produkcję "Clarice", czyli serialowego "Milczenia owiec".

4. HBO Max zamawia Homeschool Musical

HBO Max zamówiło "Homeschool Musical: Class of 2020", w którym uczniowie ze skasowanych z powodu pandemii koronawirusa szkolnych musicali będą mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne, oczywiście nie wychodząc z domu. Producentką projektu jest Laura Benanti, laureatka nagrody Tony.

5. Mogę cię zniszczyć – pełny zwiastun serialu

"Mogę cię zniszczyć", nowa produkcja Michaeli Coel, którą zobaczymy także w roli głównej, opowie o młodej kobiecie próbującej poskładać swoje życie na nowo, po tym jak odkrywa wydarzenia pewnej nocy. Premiera 8 czerwca w HBO i HBO GO.

REKLAMA