Matthew Rhys i Tatiana Maslany w pełnym trailerze "Perry'ego Masona", stylowego kryminału noir od HBO

0

Matthew Rhys jako słynny prawnik i detektyw, Tatiana Maslany w roli kaznodziejki, a do tego m.in. John Lithgow. "Perry Mason" prezentuje swoją świetną obsadę w pełnym zwiastunie.

Pewne sprawy wymagają dyskrecji i finezji, a Perry Mason jest w tym naprawdę dobry. Pod warunkiem że założy swój najlepszy garnitur i nie trafi na walczącą nie tylko z diabłem Tatianę Maslany. HBO wypuściło pełny zwiastun serialu "Perry Mason", w którym poznamy nową wersję postaci adwokata/detektywa z książek Erle'a Stanleya Gardnera. Zagra ją Matthew Rhys z "The Americans".

Perry Mason – pełny zwiastun miniserialu HBO

W miniserialu HBO, którego akcja dzieje się w Los Angeles z lat 30., zobaczymy, jak Mason próbuje utrzymać się jako prywatny detektyw, starając się powstrzymać powracające wspomnienia z wojny we Francji i pogodzić się z rozpadem swojego małżeństwa. To czasy Wielkiego Kryzysu, ale też gwałtownego rozwoju dla miasta, za który odpowiadają m.in. boom na ropę, igrzyska olimpijskie i przemysł filmowy.

W głównej obsadzie znajduje się również Tatiana Maslany ("Orphan Black") jako popularna kaznodziejka Siostra Alice i John Lithgow ("The Crown") jako E.B. Jonathan, prawnik pracujący dla Masona. W serialu pojawią się także Robert Patrick ("Scorpion"), Chris Chalk ("Gotham"), Shea Whigham ("Homecoming"), Nate Corddry ("Mom"), Veronica Falcon ("Queen of the South"), Jefferson Mays ("I Am the Night"), Gayle Rankin ("GLOW") i Lili Taylor ("American Crime").

Twórcami "Perry'ego Masona" są Rolin Jones i Ron Fitzgerald, którzy wcześniej razem pracowali w ekipie "Trawki" i "Friday Night Lights".

Premiera serialu Perry Mason 22 czerwca w HBO