5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Mandalorian" (Fot. Disney+)

Baby Yoda pierwotnie miał być brzydalem. "Tuca i Bertie" w pierwszym teaserze 2. sezon. Plakat finałowej serii "Telefonistek". A oprócz tego "Virgin River" i nie tylko.

1. Baby Yoda nie taki słodki – oto wczesny szkic

W serialu dokumentalnym Disney+ o kulisach "The Mandalorian" zostały zaprezentowane wczesne szkice koncepcyjne Baby Yody. Twórca serialu Jon Favreau powiedział, że projektów było kilka i że Baby Yoda mógł być brzydki, mieć złe proporcje itd.

The Mandalorian Baby Yoda

2. Sarah Dugdale w obsadzie Virgin River

Sarah Dugdale ("In the Shadow of the Moon") dołączyła do stałej obsady 2. sezonu "Virgin River". Z kolei Grayson Gurnsey został awansowany.

3. Tuca i Bertie – pierwszy teaser 2. sezonu

"Tuca i Bertie" powrócą z 2. sezonem, ale już nie na Netfliksie. Serial przejęła telewizja Adult Swim, która zaprezentowała pierwszy teaser nowych odcinków. Premiera planowana jest na 2021 rok.

4. Jason Sudeikis na zdjęciu z serialu Ted Lasso

14 sierpnia na platformie Apple TV+ zadebiutuje serial komediowy "Ted Lasso", którego współtwórcą jest Bill Lawrence ("Scrubs"). Jason Sudeikis zagra tytułową rolę – małomiasteczkowego trenera futbolowego z Kansas Teda Lasso, który zostaje zatrudniony jako trener piłki nożnej w Anglii, mimo że nie ma żadnego doświadczenia. Postać ta jest dobrze znana widzom "Saturday Night Live".

Ted lasso serial

5. Telefonistki – plakat finałowej serii

Finałowe odcinki hiszpańskich "Telefonistek" pojawią się na Netfliksie 3 lipca.

Telefonistki finał

REKLAMA