Kompozytorka muzyki z "Wiedźmina" gra "Grosza daj wiedźminowi" na fortepianie. Tę melodię trzeba usłyszeć

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Zaraz posypią się ochy i achy – i jest to jedyna słuszna reakcja na fortepianową wersję piosenki "Grosza daj wiedźminowi" w wykonaniu kompozytorki muzyki z serialu. Posłuchajcie.

Sonya Belousova i Giona Ostinelli nie tylko odpowiadają za hit "Grosza daj wiedźminowi", ale i za całokształt muzyki z serialu. Belousova już jakiś czas temu uległa namowom fanów i samodzielnie wykonała utwór Jaskra. Jednak taki hit można przerabiać na wiele różnych sposobów. Gotowi na kolejny z nich?

Grosza daj wiedźminowi w wersji fortepianowej

Piosenka śpiewana przez Jaskra stała się hymnem "Wiedźmina". Wpadła w ucho entuzjastom właściwie każdego gatunku muzycznego i w takich wersjach pojawiała się w sieci. Metal, rap, orkiestra, mocne gitarowe brzmienie – to tylko namiastka tego, co z numerem zrobili kreatywni internauci.

Teraz swoją kolejną wersję "Grosza daj wiedźminowi" publikuje kompozytorka muzyki z serialu. Ta melodia to nie czary rzucone przez Yennefer (Anya Chalotra), a Sonya Belousova uderzająca w klawisze fortepianu. Posłuchajcie:

Choć premiera tej wersji utworu miała miejsce w studiu nagraniowym, znajdziecie ją na popularnych muzycznych streamingach jak Spotify czy Apple Music.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA