5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

0

Dawna koleżanka z "Glee" atakuje Leę Michele. "Marcella" powraca w zwiastunie 3. sezonu. Ekipa "The Boys" na plakacie 2. sezonu. A oprócz tego "WandaVision" i nie tylko.

1. Glee – Lea Michele pod ostrzałem

Lea Michele z "Glee", jak wielu celebrytów w ostatnich dniach, wrzuciła tweeta z poparciem dla Black Lives Matter. Efektem była ostra odpowiedź ze strony Samanthy Ware, serialowej Jane z "Glee", która napisała, że Michele uczyniła jej pierwszą pracę w telewizji piekłem na ziemi i że przez nią zaczęła się zastanawiać, czy w ogóle interesuje ją kariera w Hollywood.

2. Marcella – zwiastun 3. sezonu

14 czerwca w Polsce zadebiutuje 3. sezon brytyjskiego serialu "Marcella", który będzie składać się z ośmiu odcinków. Zwiastun możecie obejrzeć bezpośrednio na Netfliksie.

3. Evan Peters ma zagrać w serialu WandaVision

Według nieoficjalnych informacji Evan Peters ("American Horror Story") dołączył do obsady marvelowskiego serialu "WandaVision". Szczegóły roli na razie są tajemnicą.

4. Powstaje serialowa wersja The Forbidden Game

Greg Berlanti Productions tworzy serialową adaptację książek "The Forbidden Game" L.J. Smith, autorki "Pamiętników wampirów". Bohaterami jest grupka dzieciaków, którzy trafiają do gry w stylu Jumanji, gdzie muszą skonfrontować się ze swoimi największymi koszmarami.

5. The Boys sezon 2 – nowy plakat serialu

Billy Rzeźnik (Karl Urban) i jego ekipa prezentują się na nowym plakacie "The Boys". 2. sezon na pewno zobaczymy w tym roku, nie ma jeszcze dokładnej daty.