5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Ekipa "Wiedźmina" planuje wznowienie prac. Vanessa Morgan o nierównościach w "Riverdale". Jest szansa na odcinek świąteczny "After Life". A oprócz tego "Legends of Tomorrow" i nie tylko.

1. Ekipa Wiedźmina planuje wznowienie prac

Serwis Redanian Intelligence informuje, że Arborfield Studios odpowiedzialne za produkcję "Wiedźmina" w ciągu najbliższych dwóch tygodni zacznie wracać do życia. Na razie jeszcze nie ma daty wznowienia zdjęć na planie netfliksowego serialu w Wielkiej Brytanii, mowa jedynie o rozpoczęciu przygotowań do produkcji. Jeśli uda się zorganizować pracę w bezpieczny sposób, ekipa "Wiedźmina" wróci na plan w lipcu albo sierpniu, a premiera 2. sezonu będzie miała miejsce rok później.

2. Vanessa Morgan o nierównościach w Riverdale

Vanessa Morgan, czyli Toni z "Riverdale", napisała, że ma dość tego, jak czarnoskórzy są przedstawiani w mediach: jako ludzie wkurzeni i niebezpieczni. Nie podoba jej się też, że w serialach osoby czarnoskóre grają drugie skrzypce i służą jako rodzaj reklamy różnorodności, podczas gdy na pierwszym planie są biali. "Szkoda, że jestem jedyną czarną osobą w stałej obsadzie, a płacą mi najmniej" – napisała aktorka na Twitterze.

3. Cole Sprouse o Riverdale po koronawirusie

Tymczasem Cole Sprouse, czyli serialowy Jughead z "Riverdale", powiedział, że jego zdaniem pandemia zmieni wszystko na planie, począwszy od cateringu i wentylacji, a skończywszy na interakcjach w ekipie i naturze scen romantycznych.

4. Jest szansa na odcinek świąteczny After Life

Ricky Gervais prowadzi rozmowy z Netfliksem na temat odcinka świątecznego "After Life", który mógłby być nawet godzinny. Jedyny problem, to czy będzie dało się go nakręcić w czasie pandemii.

5. Pomniejsza się obsada Legends of Tomorrow

Po 5. sezonie "Legends of Tomorrow" straci jedną ze swoich bohaterek. Spoiler znajdziecie tutaj.

REKLAMA