6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

Nominacje do nagród BAFTA. Heather Morris mówi, że praca z Leą Michele była nieprzyjemnym doświadczeniem. The Capture z zamówieniem na 2. sezon. Ruszają prace nad 3. sezonem "Chyłki". A oprócz tego "WandaVision" i nie tylko.

1. Nagrody BAFTA 2020 – serialowe nominacje

Ogłoszone zostały nominacje do nagród BAFTA. Prowadzi "Czarnobyl" z 14 nominacjami, na liście są też m.in. "The Crown", "Gentleman Jack", "The End of the F***ing World", "Fleabag", "Derry Girls". Pełna lista nominowanych tutaj.

2. Glee – Heather Morris o pracy z Leą Michele

Nie cichnie burza wokół Lei Michele. Heather Morris, czyli Brittany z "Glee", napisała, że praca z Michele była bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem, bo aktorka nie miała szacunku dla swoich współpracowników, ale nie powinniśmy mylić tego z rasizmem. Z kolei Gerard Canonico, który był razem z gwiazdą "Glee" w ekipie broadwayowskiego musicalu "Spring Awakening", określił pracę z nią jako "koszmar".

3. Netflix kasuje Astronomy Club: The Sketch Show

"Astronomy Club: The Sketch Show" Kenyi Barrisa został skasowany po jednym sezonie.

4. The Capture z zamówieniem na 2. sezon

"The Capture", szpiegowski serial BBC, który latem pokaże nowa amerykańska platforma Peacock, dostał zamówienie na 2. sezon.

5. Ekipa WandaVision wróci w lipcu na plan

Według nieoficjalnych informacji ekipa "WandaVision" ma w lipcu wznowić przerwane zdjęcia do serialu.

6. Chyłka – ruszają prace nad 3. sezonem

Magdalena Cielecka i Filip Pławiak powrócili na plan "Chyłki". Wystartowały zdjęcia do 3. sezonu, czyli "Chyłka – Rewizja".

REKLAMA