6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Batwoman" (Fot. CW)

Twórczyni "Batwoman" wyjaśnia, czemu postawiła na reboot. Wczesne szkice koncepcyjne z "Wiedźmina". "Zwariowane melodie" pozbawiają Elmera broni. A oprócz tego "Perry Mason" i nie tylko.

1. Batwoman – dlaczego postawiono na reboot?

Dlaczego Kate Kane zostanie zastąpiona nową postacią w 2. sezonie "Batwoman"? Showrunnerka serialu Caroline Dries powiedziała podczas wirtualnego festiwalu ATX, że przez chwilę zastanawiała się nad wybraniem "wersji jak z opery mydlanej" (czyli recastingu głównej bohaterki), ale głównie dlatego, że miała już napisanych kilka nowych odcinków.

W końcu ona i producent Greg Berlanti zdecydowali, że lepiej zamienić postać na nową, niż zmuszać publikę do zaakceptowania tej samej osoby z nową twarzą. Jak dodała, oboje mają też zbyt dużo szacunku dla tego, co Ruby Rose włożyła w tę postać, żeby tak po prostu zastąpić ją nową aktorką. Tymczasem duża część publiki nie chce zmiany postaci. Na Twitterze ruszyła akcja: "Batwoman to Kate Kane".

2. Wiedźmin – wczesne szkice koncepcyjne

Jak miały wyglądać postacie z "Wiedźmina"? Pixoloid Studios pokazało wczesne szkice, na których są m.in. krasnoludy, driady i Nilfgaardczycy. Jeśli chcecie zobaczyć, jak bardzo różnią się one od tego, co ostatecznie zobaczyliśmy w serialu, zajrzyjcie tutaj.

3. We're Here z zamówieniem na 2. sezon

HBO zamówiło 2. sezon produkcji "We're Here".

4. Zwariowane melodie pozbawiają Elmera broni

HBO Max przywraca "Zwariowane melodie", ale serial czekają zmiany. Elmer Fudd nie będzie już biegał z bronią palną, tylko z kosą.

5. Charisma Carpenter wróci w 2. sezonie Pandory

Charisma Carpenter pojawi się w 2. sezonie "Pandory". Jej rola będzie teraz powracająca.

6. Perry Mason – plakat serialu HBO

22 czerwca startuje "Perry Mason", kryminał w stylu noir z Matthew Rhysem w roli słynnego prawnika i detektywa. Zobaczcie plakat serialu:

Perry Mason serial HBO

REKLAMA