5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Flash" (Fot. CW)

Hartley Sawyer wyrzucony z serialu "Flash". Premiera 2. sezonu "L.A.'s Finest" przesunięta. Reżyser "Czarnobyla" w ekipie "The Last of Us". A oprócz tego seriale Marvela i nie tylko.

1. Flash – Hartley Sawyer zwolniony z serialu

Hartley Sawyer, czyli Ralph Dibny/Elongated Man z "Flasha", nie wróci w 7. sezonie serialu. Aktor został zwolniony za serię rasistowskich, homofobicznych i mizoginistycznych tweetów, które wypłynęły po kilku latach. Hartley pisał m.in. że kobiety nie powinny móc głosować, że chciałby pracować w "fabryce cycków" i że gdyby miał żonę, to by ją bił. Chwalił się też, że jest dumnym rasistą. Showrunner "Flasha" Eric Wallace w oświadczeniu na Twitterze napisał, że komentarze Sawyera złamały mu serce i sprawiły, że jest wściekły jak diabli. Aktor już przeprosił za swoje słowa i powiedział, że nie są one odzwierciedleniem tego, kim jest teraz.

2. Premiera 2. sezonu L.A.'s Finest przesunięta

Platforma Spectrum w ostatniej chwili odwołała wczorajszą premierę 2. sezonu "L.A.'s Finest" w obliczu protestów po śmierci George'a Floyda. Serial ma wrócić później w tym roku.

3. Reżyser Czarnobyla w ekipie The Last of Us

Nagrodzony Emmy za "Czarnobyl" Johan Renck wyreżyseruje pilotowy odcinek serialu "The Last of Us".

4. Ekipa The Outpost planuje powrót na plan

Ekipa serialu "The Outpost" szykuje się do wznowienia przerwanych zdjęć do 3. sezonu w Serbii.

5. Seriale Marvela też mają wznowić produkcję

"The Falcon and the Winter Soldier" i "Loki" to kolejne seriale, których produkcja ma zostać wznowiona w lipcu. Przy czym w tym przypadku informacja jest jeszcze nieoficjalna.

REKLAMA