Na Netfliksie wylądował sezon 4B "Ricka i Morty'ego". Wśród atrakcji jest odpowiedź na teorię fanowską

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

Niespodzianka! Od dziś na Netfliksie możecie obejrzeć drugą część 4. sezonu "Ricka i Morty'ego". To pięć odcinków, w których czeka was masa atrakcji, jak np. odniesienie do pewnej teorii fanowskiej.

Netflix nie zapowiadał nowej serii "Ricka i Morty'ego", udostępniając listę premier na czerwiec, tym bardziej więc cieszymy się, że odcinki wylądowały w serwisie bez większego opóźnienia.

Rick i Morty sezon 4B– test Bechdel i inne atrakcje

Sezon 4B jednej z najpopularniejszych kreskówek dla dorosłych składa się, podobnie jak poprzednia część, z pięciu odcinków, których tytuły zainspirowane są hitami filmowymi: "Never Ricking Morty", "Promortyus", "The Vat of Acid Episode", "Childrick of Mort" i "Star Mort Rickturn of the Jerri". Zwiastun zawiera m.in. sekwencję w stylu anime z mechami i powrót Phoenix Person.

Co jeszcze można znaleźć w tej części serialu? Jeśli chcecie zacząć od kilku nie tyle nawet spoilerów, co po prostu najlepszych klipów, na kanale YouTube stacji Adult Swim znajdziecie m.in. dyskusję Ricka z Bogiem, przeuroczy moment z testem Bechdel (czyli dwie kobiety rozmawiają o wszystkim, tylko nie facetach) i odniesienie do fanowskiej teorii, że Beth, która została na Ziemi, tak naprawdę jest klonem.

A kiedy zobaczymy ciąg dalszy? Mimo pandemii koronawirusa, nie powinno być dłuższej przerwy między sezonami. Twórcy powiedzieli, że na 5. sezon będziemy czekać krócej niż na czwarty, a ekipa scenarzystów już rozpoczęła prace nad sezonem 6.

Rick i Morty – sezon 4B już jest na Netfliksie

REKLAMA