6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dark" (Fot. Netflix)

Zwiastun finałowego sezonu "Dark". "Zoey's Extraordinary Playlist", "Love Life" i "Hightown" z zamówieniem na 2. sezon. Amazon przejmuje serial "Flack". Wiemy, kiedy odbędzie się wirtualny Comic-Con w San Diego.

1. Dark – pełny zwiastun finałowego sezonu

Koniec jest początkiem, a początek – końcem. Zagmatwana historia o podróżach w czasie znajduje swój kres w nowym świecie, gdzie część rzeczy wydaje się znajoma, a część jest przerażająco dziwna. Premiera 3. sezonu "Dark" na Netfliksie 27 czerwca, a tymczasem zobaczcie pełny zwiastun.

2. Zoey's Extraordinary Playlist z 2. sezonem

Śpiewająca Jane Levy jeszcze do nas wróci. NBC zamówiło 2. sezon "Zoey's Extraordinary Playlist", składający się z 13 odcinków.

3. Love Life z zamówieniem na 2. sezon

Z 2. sezonem powróci także "Love Life", romantyczna antologia HBO Max. Nowe odcinki skupią się na kolejnej historii miłosnej – kogoś, kto przez całe życie myślał, że wie, kim jest jego bratnia dusza, dopiero po latach małżeństwa odkrywając, że się pomylił. Postacie z 1. sezon, w tym grana przez Annę Kendrick Darby, mają pojawiać się od czasu do czasu w tle.

4. Hightown z zamówieniem na 2. sezon

Kolejny serial, który otrzymał zamówienie na 2. sezon, to "Hightown", kryminał telewizji Starz z Monicą Raymund. Obecnie emitowany jest w USA 1. sezon.

5. Amazon przejmuje serial Flack

Amazon przejął w USA serial "Flack", po tym jak z emisji zrezygnowała stacja Pop TV. Platforma pokaże dwa pierwsze sezony, jest też opcja zamówienia 3. sezonu.

6. Comic-Con w San Diego w tym roku wirtualny

Od 22 do 26 lipca będą odbywać się wirtualne panele w ramach tegorocznego Comic-Conu, w których będą mogli uczestniczyć za darmo fani z całego świata.

REKLAMA