Zdrady, absurdy i filmy Nancy Meyers w trailerze 2. serii "The Politician". Jak wypada Payton w dorosłej wersji?

"The Politician" (Fot. Netflix)

"To nie kłamstwo, to polityka". Cyniczny świat Paytona Hobarta powraca w zwiastunie 2. sezonu "The Politician", w którym naszemu bohaterowi przyjdzie zmierzyć się z samą Judith Light.

Netfliksowy serial "The Politician", czy jak wolicie "Wybory Paytona Hobarta", wraca w najbliższy piątek z 2. sezonem. Zgodnie z zapowiedziami, zobaczymy w nim kolejną kampanię wyborczą, w której bierze udział Payton (Ben Platt).

Wybory Paytona Hobarta – zwiastun 2. sezonu

Chłopak, którego poznaliśmy jako przesadnie ambitnego licealistę, teraz jest studentem w Nowym Jorku i rzuca wyzwanie Dede Standish (Judith Light), doświadczonej senator stanowej. Kobieta jest przekonana, że ma w kieszeni reelekcję, ale Payton – który patrzy na to jak na kolejny krok w drodze do prezydentury – może nieźle namieszać. Chłopak staje przed decyzją, jakim chce być politykiem i czy jest gotów ujawnić kłamstwa, sekrety i pewien trójkąt miłosny.

Zwiastun zapowiada zdrady, szantaże, rozmowy o filmach Nancy Meyers, a także powroty Rivera (David Corenswet), Georginy (Gwyneth Paltrow) oraz dawnych znajomych Paytona z liceum – Infinity (Zoey Deutch), Astrid (Lucy Boynton), Alice (Julia Schlaepfer), McAfee (Laura Dreyfuss), Jamesa (Theo Germaine) i Skye (Rahne Jones) – którzy pracują po obu stronach kampanii. Dede wspiera także jej niezastąpiona szefowa sztabu Hadassah Gold (Bette Midler).

2. sezon The Politician od 19 czerwca na Netfliksie

REKLAMA