7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Sinner" (Fot. USA Network)

0

"Grzesznica"/"Grzesznik" z zamówieniem na 4. sezon. NBC zamawia "Manifest", kasuje trzy seriale. Ekipa "Mody na sukces" wraca na plan jako pierwsza w USA. A oprócz tego "Search Party", Oscary 2021 i nie tylko.

1. Grzesznica/Grzesznik z zamówieniem na 4. sezon

Telewizja USA Network zamówiła 4. sezon "The Sinner", w którym powróci Bill Pullman jako detektyw Harry Ambrose. Na razie nie wiadomo, kto zagra tytułową grzesznicę bądź grzesznika. Premiera planowana jest na 2021 rok.

2. NBC zamawia Manifest, kasuje trzy seriale

"Manifest" otrzymał zamówienie na 3. sezon. Tymczasem seriale "Sunnyside", "Bluff City Law" i "Indebted" zostały skasowane po jednym sezonie.

3. For Life z 2. serią, koniec Baker and the Beauty

Za porządki w ramówce wzięła się także telewizja ABC. "For Life" dostało zamówienie na 2. sezon, a "Baker and the Beauty" zostało skasowane.

4. Search Party – zwiastun 3. sezonu

"Search Party" wraca 25 czerwca z 3. sezonem na HBO Max (niestety, nie oznacza to premiery w Polsce na HBO GO). Zobaczcie pełny zwiastun nowych odcinków:

5. Ekipa Mody na sukces wraca na plan już jutro

W USA już można kręcić seriale, pod warunkiem zastosowania się do licznych obostrzeń, ale większości stacji jeszcze nie spieszy się do powrotów na plany. Szlak będzie przecierać ekipa "Mody na sukces", która wróci na plan już jutro (17 czerwca) po trzymiesięcznej przerwie. Nowe odcinki mogą pojawić się najwcześniej w lipcu.

6. Oscary 2021 przesunięte na kwiecień

Nie 28 lutego, a 25 kwietnia odbędzie się rozdanie Oscarów 2021. Zgłaszać będzie można filmy, których premiera odbędzie się do 28 lutego włącznie.

7. Nowy serial Jasona Katimsa na Amazonie

Amazon zamówił pełny sezon komediodramatu Jasona Katimsa opartego na izraelskim "On the Spectrum". To opowieść o dorastaniu trójki dwudziestokilkuletnich współlokatorów mających zaburzenia ze spektrum autyzmu. Główne role grają Rick Glassman ("Undateable"), Sue Ann Pien i Albert Rutecki. W obsadzie są także Sosie Bacon ("Tu i teraz"), Chris Pang ("Marco Polo") i Joe Mantegna ("Criminal Minds").