Zakonnice kontra demony w zwiastunie "Warrior Nun". To nowy serial Netfliksa z polską reżyserką w ekipie

Sabrina, nastoletnia czarownica musi ustąpić miejsca nowym bohaterkom z supermocami. Netflix wypuścił szalony zwiastun serialu "Warrior Nun", który współtworzyła Agnieszka Smoczyńska.

Netflix stawia na seriale młodzieżowe i sięga po coraz bardziej nietypowe projekty. "Warrior Nun" to nowy serial oparty na komiksach Bena Dunna, który połączy w sobie akcję, przygodę, fantastykę i dramat młodzieżowy.

Warrior Nun – zwiastun nowego serialu Netfliksa

Główną bohaterką tej opowieści jest 19-letnia Ava (Alba Baptista). Dziewczyna pewnego razu budzi się w kostnicy i odkrywa, że jej życie zrobiło się naprawdę dziwne. Jako Powierniczka Aureoli dla tajnego stowarzyszenia zakonnic polujących na demony dysponuje teraz supermocami i ma zadanie do wykonania. Ale spokojnie, znajdzie też czas na normalne nastoletnie sprawy, jak dziewczyńskie przyjaźnie, całowanie się z chłopakami i złośliwości rodem z "Plotkary".

W serialu występują także Tristán Ulloa (ojciec Vincent), Kristina Tonteri-Young (siostra Beatrice), Lorena Andrea (siostra Lilith), Toya Turner (Shotgun Mary), Thekla Reuten (Jillian Salvius), Sylvia De Fanti (matka przełożona), Emilio Sakraya (JC), Olivia Declan (siostra Camila), Joaquim De Almeida (kardynał Duretti), May Simón Lifschitz (Chanel), Dimitri Abold (Randall) i Charlotte Vega (Zori).

Twórcą "Warrior Nun" jest Simon Barry ("Continuum"). Agnieszka Smoczyńska ("Fuga") wyreżyserowała dwa odcinki z dziesięciu. Pozostali reżyserzy to Simon Barry, Jet Wilkinson, Mathias Herndl i Sarah Walker.

Premiera Warrior Nun 2 lipca na Netfliksie

REKLAMA