8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Ranch" (Fot. Netflix)

Danny Masterson formalnie oskarżony o zgwałcenie trzech kobiet. Ramówka telewizji ABC na sezon 2020/2021. Zwiastun 2. sezonu serialu "Hanna". A oprócz tego serialowa rola Michaela Keatona, "Moda na sukces" i nie tylko.

1. Ramówka telewizji ABC na sezon 2020/2021

Telewizja ABC ogłosiła ramówkę na sezon 2020/2021. To kolejna stacja, która liczy, że jesienią wrócą seriale – choć prawdopodobnie później niż zwykle (na razie nie ma dat premier). Znikł wtorkowy blok komediowy ("Black-ish" i "Mixed-ish" przerzucono na midseason), który zastąpi "The Bachelorette". W planach na jesień są dwie nowości – komedia "Call Your Mother" i "Big Sky" Davida E. Kelleya.

Poniedziałek: 20:00 – Dancing with the Stars; 22:00 – The Good Doctor
Wtorek: 20:00 – The Bachelorette; 22:00 – Big Sky (nowość)
Środa: 20:00 – The Goldbergs; 20:30 – American Housewife; 21:00 – The Conners; 21:30 – Call Your Mother (nowość); 22:00 – Stumptown
Czwartek: 20:00 – Station 19; 21:00 – Chirurdzy; 22:00 – A Million Little Things
Niedziela: 20:00 – Supermarket Sweep (nowość); 21:00 – Who Wants to Be a Millionaire; 22:00 – The Rookie

2. Danny Masterson oskarżony o potrójny gwałt

Danny Masterson ("Różowe lata 70.", "The Ranch") został formalnie oskarżony o zgwałcenie trzech kobiet w latach 2001-2003. Maksymalna kara więzienia, jaka mu grozi, to od 45 lat więzienia do dożywocia. Aktor został aresztowany w środę rano i wypuszczony po wpłaceniu 3,3 mln dol. kaucji. 18 września będzie musiał stawić się w sądzie.

3. Hanna – zwiastun 2. sezonu serialu Amazona

3 lipca z 2. sezonem wróci "Hanna". Zobaczcie zwiastun nowych odcinków.

4. Moda na sukces już przerwała produkcję

"Moda na sukces" to pierwszy amerykański serial, którego ekipa wróciła na plan pomimo panującej epidemii. Produkcja została przerwana po jednym dniu. Przerwa oficjalnie została wyjaśniona tym, że musi zostać przeprowadzona większa ilość testów na koronawirusa, co wymaga specjalnych dostosowań.

5. Więcej nominowanych do nagród Emmy

Od tego roku będą zmiany w nagrodach Emmy. W obu głównych kategoriach (najlepszy serial dramatyczny i komediowy) będzie aż po osiem nominowanych tytułów. W innych kategoriach również może być do ósemki nominowanych (w zależności od tego, ile będzie zgłoszeń). Nominacje zostaną ogłoszone 28 lipca.

6. Netflix usunął odcinek W/Bob & David

Netflix usunął odcinek "Know Your Rights" serialu "W/Bob & David", ponieważ w jednym ze skeczy pojawia się blackface.

7. Michael Keaton zagra w serialu Dopesick

Michael Keaton zagra główną rolę w 8-odcinkowym serialu "Dopesick" platformy Hulu. Adaptacja książki Beth Macy skupi się na uzależnieniu Amerykanów od leków opioidowych, pokazując różne twarze tego problemu: od górników w Wirginii, przez korytarze DEA, aż po bogactwo takich firm jak Big Pharma Manhattan. Keaton wcieli się w oldskulowego lekarza, który podchodzi do pacjentów z empatią i przypadkiem zostaje wplątany w śmiertelną tajemnicę firmy farmaceutycznej. Serial pisze Danny Strong ("Imperium"), reżyserem jest Barry Levinson ("Rain Man").

8. Awans w obsadzie Legends of Tomorrow

Shayan Sobhian, czyli serialowy Behrad Tarazi, będzie w stałej obsadzie 6. sezonu "Legends of Tomorrow".

REKLAMA