8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Smerfy" (Fot. Warner Bros.)

Powstaje reboot serialu "Smerfy". "Betty" z zamówieniem na 2. sezon. "Daria" ze spin-offem w Comedy Central. A oprócz tego kreskówki Hulu, "Jimmy Kimmel Live!" i nie tylko.

1. Smerfy – powstaje reboot kultowego serialu

Telewizja Nickelodeon zamówiła nowy serial o Smerfach. Jego bohaterami będą dzieci Papy Smerfa, Smerfetki, Ważniaka, Osiłka, Ciamajdy i innych postaci z oryginału, który był emitowany w latach 1981-1989.

2. Betty z zamówieniem na 2. sezon

Telewizja HBO zamówiła 2. sezon "Betty", serialu o nowojorskich skejterkach.

3. Animowane komedie Hulu z kolejnymi sezonami

Kreskówki Hulu "Solar Opposites" i "Crossing Swords" dostały zamówienie na kolejne sezony. W przypadku "Crossing Swords" to 2. sezon, w przypadku "Solar Opposites", które na początku miało zamówione dwa sezony, jest to sezon 3.

4. Jimmy Kimmel robi sobie przerwę latem

Tego lata "Jimmy Kimmel Live!" będzie funkcjonować bez swojego gospodarza. Jimmy Kimmel ogłosił, że po raz pierwszy od 18 lat zrobi sobie wakacyjną przerwę. Program będą prowadzić gospodarze gościnni.

5. Critics' Choice Awards przesunięte na marzec

Rozdanie Critics' Choice Awards nie odbędzie się w styczniu, tylko 7 marca. Pod uwagę będą brane seriale emitowane w 2020 roku i filmy, które będą mieć premierę do 28 lutego 2021 włącznie.

6. Black-ish jednak w jesiennej ramówce ABC

Telewizja ABC przywróciła "Black-ish" do jesiennej ramówki, wyjaśniając, że w tym momencie jest to ważny serial. Sitcom Kenyi Barrisa będzie emitowany w środy, a efektem jego powrotu do ramówki będzie przesunięcie "Call Your Mother" z Kyrą Sedgwick na midseason.

7. Daria ze spin-offem w Comedy Central

Comedy Central zamówiło serial animowany "Jodie", spin-off "Darii" skupiający się na Jodie Landon (Tracee Ellis Ross), która kończy studia i wkracza do dorosłego świata. Serial pisze Grace Edwards ("Niepewne", "Unbreakable Kimmy Schmidt").

8. Sitcom United We Fall z premierą w lipcu

Sitcom "United We Fall", w którym Christina Vidal Mitchell ("Code Black") i Will Sasso ("MADtv") wychowują gromadkę dzieci, wystartuje 15 lipca na ABC.

REKLAMA