6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dark" (Fot. Netflix)

Nowy zwiastun 3. sezonu "Dark". Teaser i data powrotu "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)". Zwiastun 3. sezonu "Absentii". A oprócz tego nowy serial twórcy "Ricka i Morty'ego" i nie tylko.

1. Dark sezon 3 – nowy zwiastun serialu Netfliksa

Koniec jest początkiem, a początek – końcem. Zagmatwana historia o podróżach w czasie znajduje swój kres w nowym świecie, gdzie część rzeczy wydaje się znajoma, a część jest przerażająco dziwna. Premiera 3. sezonu "Dark" na Netfliksie 27 czerwca, a tymczasem mamy nowy zwiastun.

2. Dan Harmon tworzy nową kreskówkę

Dan Harmon" ("Community", "Rick and Morty") pracuje nad nowym serialem animowanym dla Fox Entertainment. Na razie nie podano żadnych szczegółów.

3. Blood & Water z zamówieniem na 2. sezon

Serial Netfliksa "Blood & Water" wróci z 2. sezonem. Zobaczcie krótką zapowiedź.

4. James Gandolfini groził, że pobije Weinsteina

James Gandolfini miał grozić, że obije gębę Harveyowi Weinsteinowi, kiedy producent próbował go zmusić do występu w programie talk-show w ramach promocji filmu "Zabić, jak to łatwo powiedzieć". Historię przypomniał po latach Steve Schirripa, kolega Gandolfiniego z "Rodziny Soprano".

5. Powraca Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)

Niemiecki serial "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" wróci 21 lipca z 2. sezonem, składającym się z sześciu odcinków. Zobaczcie krótki teaser.

6. Absentia – zwiastun 3. sezonu

Amerykański Amazon wypuścił zwiastun 3. sezonu serialu "Absentia" wraz z datą premiery: 17 lipca. Tymczasem 7 lipca nowy sezon wystartuje w Polsce na AXN.

REKLAMA