Tak zmieniała się ekipa House'a przez 8 lat [zdjęcia]

1 2 3 4 5 6 7 8

Sezon 1

Ekipa "House'a" w 1. sezonie (Zdjęcia: FOX)

Ekipa "House'a" w 1. sezonie (Zdjęcia: FOX)

Oglądając kilka dni temu pierwszy odcinek "House'a", przeżyłem niemały szok, spoglądając na bohaterów. Foreman (Omar Epps) z włosami, Wilson (Robert Sean Leonard) z idiotyczną grzywką oraz Chase (Jesse Spencer), młody australijski półbóg z włosami niczym łan pszenicy w słońcu.

Do tego jeszcze dochodzą dwie panie, Cameron (Jennifer Morrison) i Cuddy (Lisa Edelstein), na które upływ czasu działał bardzo pozytywnie - im serial trwał dłużej, tym lepiej wyglądały. No i oczywiście on, Gregory House (Hugh Laurie), ujmujący sobie wieku za pomocą modnych butów i T-shirtów. Już pierwsza wspólna scena House'a i jego zespołu pokazuje, jak będą wyglądały ich relacje. Mamy mistrza medycyny oraz troje jego uczniów, na zmianę podziwiających go za wiedzę i darzących niechęcią z powodu jego metod pracy. Największym wrzodem na tyłku dla genialnego i wiecznie niesubordynowanego doktora jest Cameron, przesadna moralistka, dla której etyka to rzecz święta.

Problem ten zwiększa się jeszcze bardziej, gdy młoda lekarka zakochuje się w swoim szefie i decyduje się zrezygnować z pracy. House, byle tylko utrzymać skład swojego zespołu, decyduje się pójść z nią na randkę. Ostatecznie wszystko kończy się happy endem, Cameron wraca, a jej uczucie z czasem przemija.

Co do relacji między Cuddy a House'em, będących tak ważną częścią dalszych sezonów… Cóż, od początku czuć chemię między tą dwójką. Jednak zanim ta chemia zamieni się w coś więcej, House będzie musiał poradzić sobie z uczuciem do Stacy (Sela Ward), swojej byłej dziewczyny, która pojawia się w dwóch ostatnich odcinkach 1. sezonu, prosząc o pomoc dla męża.

1 2 3 4 5 6 7 8
REKLAMA