7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

4. sezon "Opowieści podręcznej" dopiero w 2021 roku. Złote Globy opóźnione o dwa miesiące. "Cobra Kai" od 3. sezonu na Netfliksie. A oprócz tego "Klub Opiekunek", "30 Rock" i nie tylko.

1. Opowieść podręcznej – 4. sezon w 2021 roku

Hulu oficjalnie potwierdziło, że 4. sezon "Opowieści podręcznej" zobaczymy w 2021 roku. Przesunięte na przyszły rok zostały także dwa nowe seriale: "Nine Perfect Strangers" z Nicole Kidman i "The Dropout" z Kate McKinnon.

2. Kolejne seriale przenoszą się z FX do Hulu

Spin-off "American Horror Story" i "Y: The Last Man" przenoszą się z telewizji FX do FX on Hulu (czyli na platformę streamingową Hulu). Wcześniej przeniesiono w ten sposób m.in. miniserial "Mrs. America".

3. Złote Globy opóźnione o dwa miesiące

Nie na początku stycznia, tylko 28 lutego odbędzie się rozdanie Złotych Globów 2021. Oscary już wcześniej przesunięto na 25 kwietnia.

4. Cobra Kai – 3. sezon będzie na Netfliksie

"Cobra Kai" przenosi się z YouTube na Netfliksa. Dwa pierwsze sezony zostaną udostępnione w tym roku, daty premiery 3. sezonu – który już jest nakręcony – na razie nie znamy.

5. Klub Opiekunek – zwiastun serialu Netfliksa

3 lipca na Netfliksie zadebiutuje "Klub Opiekunek", adaptacja serii książek Ann M. Martin o grupie dziewczyn, które postanawiają zostać opiekunkami do dzieci. W obsadzie znajdują się m.in. Sophie Grace, Malia Baker, Momona Tamada, Shay Rudolph i Xochitl Gomez.

6. Odcinki 30 Rock z blackface usunięte

NBCUniversal usunął z serwisów streamingowych, a także telewizyjnych powtórek cztery odcinki "30 Rock" zawierające blackface. Poprosili o to sami twórcy serialu, Tina Fey i Robert Carlock.

7. Disney+ w kolejnych krajach europejskich

We wrześniu Disney+ wchodzi do ośmiu kolejnych krajów europejskich: Portugalii, Belgii, Luksemburga, Islandii, Finlandii, Norwegii, Szwecji i Danii. Jednocześnie platforma rezygnuje z darmowego okresu próbnego.

REKLAMA