8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Brooklyn 9-9" (Fot. NBC)

"Brooklyn 9-9" odniesie się w 8. sezonie do protestów. "Niewyjaśnione tajemnice" powracają na Netfliksie. Netflix nakręcił swoją wersję "W domu". A oprócz tego "Another Life", "#blackAF" i nie tylko.

1. Brooklyn 9-9 odniesie się w 8. serii do protestów

Terry Crews zdradził, że scenarzyści "Brooklyn 9-9" wyrzucili do kosza cztery odcinki 8. sezonu, które były już napisane, i zaczynają od nowa. Wszystko dlatego, że serial nie może nie zareagować na protesty przeciwko rasizmowi i brutalności policji, które są teraz w całych Stanach Zjednoczonych.

– Mieliśmy wiele ponurych rozmów i głębokich konwersacji na ten temat i mamy nadzieję, że dzięki temu stworzymy w tym roku coś, co jest naprawdę przełomowe. Mamy szansę i planujemy ją wykorzystać w najlepszy możliwy sposób – powiedział aktor.

2. #blackAF z zamówieniem na 2. sezon

Netflix zamówił 2. sezon komedii "#blackAF" Kenyi Barrisa.

3. Niewyjaśnione tajemnice – zwiastun serialu

Serial dokumentalny "Niewyjaśnione tajemnice", który był emitowany w latach 80. i 90. w amerykańskiej telewizji, powraca 1 lipca z sześcioma nowymi odcinkami na Netfliksie. Nową wersję współtworzy duet oryginalnych twórców, czyli Terry Dunn Meurer i John Cosgrove, a także Shawn Levy, producent "Stranger Things".

4. Kiedy Showtime pokaże The Comey Rule?

"The Comey Rule", czyli miniserial o byłym dyrektorze FBI Jamesie Comeyu i prezydencie Donaldzie Trumpie, prawdopodobnie zostanie pokazany 3 listopada, czyli przed wyborami prezydenckimi w USA.

5. Nowi aktorzy w obsadzie Another Life

Tongayi Chirisa ("Palm Springs") dołączył do stałej obsady serialu "Another Life", z kolei Dillon Casey ("Remedy"), Shannon Chan-Kent ("Good Trouble") i Kurt Yaeger ("Quarry") zagrają role powracające.

6. Które piloty NBC mają szansę na zamówienie?

NBC planuje nakręcić w tym roku pięć pilotów: "Langdon", "Night School", "Ordinary Joe", "Grand Crew" i "American Auto". Pozostałe projekty zostały przeniesione na przyszły rok, przy czym "Debris" i "La Brea" mają szansę od razu na zamówienie całego sezonu.

7. Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) – zwiastun

21 lipca na Netfliksie pojawi się 2. sezon niemieckiego serialu "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)". A oto pełny zwiastun:

8. Homemade – Netflix ma swoją wersję W domu

30 czerwca na Netfliksie pojawi się "Homemade", seria filmów krótkometrażowych nakręconych w czasach epidemii koronawirusa. W gronie autorów znajdują się m.in. Ladj Ly ("Nędznicy"), Paolo Sorrentino ("Wielkie piękno"), Maggie Gyllenhaal ("Przedszkolanka"), Pablo Larraín ("Jackie") i Kristen Stewart ("Come Swim").

REKLAMA