7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Zwiastun 4. sezonu "Opowieści podręcznej". "Gangs of London" z zamówieniem na 2. sezon. Zmiany castingowe w "Central Parku" i "Big Mouth". A oprócz tego "Scrubs", "Big Sky" i nie tylko.

1. Opowieść podręcznej – zwiastun 4. sezonu

Platforma Hulu wypuściła pierwszy zwiastun 4. sezonu "Opowieści podręcznej", w którym Elisabeth Moss oczywiście powróci jako June. Premierę oficjalnie przeniesiono na 2021 rok, bo zdjęcia do nowych odcinków zostały przerwane na wczesnym etapie z powodu pandemii koronawirusa.

2. Data premiery miniserialu The Comey Rule

27 i 28 września, czyli przed wyborami prezydenckimi w USA, Showtime pokaże miniserial "The Comey Rule" o byłym dyrektorze FBI Jamesie Comeyu i Donaldzie Trumpie. O to, żeby Amerykanie zobaczyli serial przed wyborami, walczył jego twórca Billy Ray.

3. Gangs of London z zamówieniem na 2. sezon

Telewizja Sky zamówiła 2. sezon serialu "Gangs of London". Nowe odcinki powstaną przy wsparciu telewizji AMC, po tym jak wycofał się Cinemax. Premiery możemy spodziewać się w 2022 roku.

4. Zmiany castingowe w Central Parku i Big Mouth

W 2. sezonie "Central Parku" Kristen Bell nie wróci już jako Molly. Czarnoskórą dziewczynkę będzie grać inna aktorka, a Bell zostanie zaoferowana nowa rola. Podobnej zmiany dokonała ekipa "Big Mouth", gdzie Jenny Slate nie będzie dalej podkładać głosu Missy. Zastąpi ją czarnoskóra aktorka.

5. Hulu usuwa odcinki Scrubs zawierające blackface

Z platformy Hulu zniknęły trzy odcinki "Scrubs" zawierające blackface. Odcinki usunięto na prośbę twórcy serialu Billa Lawrence'a.

6. Jade Pettyjohn w serialu Big Sky

Znana z "Małych ognisk" Jade Pettyjohn dołączyła do obsady "Big Sky", nowego serialu Davida E. Kelleya. Zagra dziewczynę, która zostaje porwana razem z siostrą.

7. White House Correspondents' Dinner odwołany

W tym roku nie odbędzie się White House Correspondents' Dinner. Imprezę miał prowadzić Kenan Thompson z "Saturday Night Live".

REKLAMA