"Bezpaństwowcy" – Yvonne Strahovski ucieka w zwiastunie australijskiego miniserialu o imigrantach

"Bezpaństwowcy" (Fot. Netflix)

W lipcu na Netfliksie zobaczymy "Bezpaństwowców", gorzki serial o australijskim systemie imigracyjnym. W rolach głównych Yvonne Strahovski, Dominic West i Cate Blanchett.

Netflix zapowiada premierę serialu "Bezpaństwowcy" ("Stateless"). To składająca się z sześciu odcinków produkcja australijskiej telewizji ABC w znakomitej obsadzie.

Trailer serialu Bezpaństwowcy z Yvonne Strahovski

"Bezpaństwowcy" opowiedzą o czwórce nieznajomych uwikłanych w system imigracyjny – stewardessie uciekającej przed niebezpieczną sektą, afgańskim uchodźcy, który z rodziną szuka schronienia przed prześladowaniami, młodym ojcu pragnącym uwolnić się od pracy bez perspektyw oraz biurokratce, która ściga się z czasem, aby zapobiec wielkiemu skandalowi. Wszyscy spotykają się w centrum zatrzymań dla imigrantów i wytwarza się między nimi swego rodzaju więź.

W obsadzie serialu znajdują się Yvonne Strahovski ("Opowieść podręcznej"), Dominic West ("The Affair"), Cate Blanchett (ostatnio "Mrs. America), Fayssal Bazzi ("The Commons"), Jai Courtney ("Suicide Squad") i Asher Keddie ("Offspring"). Cate Blanchett jest także w ekipie producentów "Bezpaństwowców".

Bezpaństwowcy pojawią się 8 lipca na Netfliksie

REKLAMA