Muzyka, emocje i marzenia w zwiastunie "Little Voice", serialu Apple TV+ od Sary Bareilles i J.J. Abramsa

"Little Voice" (Fot. Apple TV+)

W lipcu Apple TV+ postawi na serial o dziewczynie, która szuka swojego głosu. Zobaczcie pełny zwiastun "Little Voice" z muzyką Sary Bareilles.

Skromne projekty jak do tej pory wychodzą platformie Apple TV+ najlepiej i wszystko wskazuje na to, że "Little Voice" nie będzie wyjątkiem. Platforma wypuściła zwiastun serialu produkowanego przez J.J. Abramsa oraz Sarę Bareilles i Jessie Nelson, czyli ekipę broadwayowskiego musicalu "Waitress".

Little Voice – trailer muzycznego serialu Apple TV+

Składający się z 10 półgodzinnych odcinków serial to z jednej strony "list miłosny do różnorodności muzycznej Nowego Jorku", a z drugiej opowieść o dorastaniu, poszukiwaniu własnego głosu, a także odwagi potrzebnej, by go użyć. "Little Vouce" przedstawi nam Bess King (Brittany O'Grady, "Star"), niezwykle utalentowaną artystkę, która walczy o spełnienie marzeń, próbując sobie radzić z odrzuceniem oraz skomplikowanymi sprawami rodzinnymi i miłosnymi.

W obsadzie serialu znajdują się także Sean Teale ("Reign"), Colton Ryan ("Homeland"), Chuck Cooper ("Power"), Shalini Bathina, Kevin Valdez i Phillip Johnson Richardson. Showrunnerką, scenarzystką, a także reżyserką pierwszego odcinka jest Jessie Nelson, a autorką muzyki Sara Bareilles.

Premiera Little Voice 10 lipca na Apple TV+

REKLAMA