Witajcie w nowym wspaniałym świecie – zwiastun "Brave New World", adaptacji książki Aldousa Huxleya

"Nowy wspaniały świat" (Fot. Peacock)

Antyutopia "Nowy wspaniały świat" powraca w unowocześnionej wersji. Zobaczcie zwiastun serialu "Brave New World", w którym wystąpią m.in. Harry Lloyd, Jessica Brown Findlay i Demi Moore.

15 lipca za oceanem startuje platforma streamingowa Peacock, niestety z nieco mniejszą liczbą nowych seriali, niż początkowo planowano. To wina lockdownu spowodowanego pandemią koronawirusa. "Brave New World" to jeden z tych nielicznych tytułów, które udało się nakręcić. I wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z pozycją wartą uwagi.

Nowy wspaniały świat – zwiastun serialu Peacock

Serial, będący adaptacją wydanej w 1932 roku powieści "Nowy wspaniały świat" Aldousa Huxleya, pokaże społeczeństwo przyszłości, które "osiągnęło pokój i stabilizację poprzez zlikwidowanie monogamii, prywatności, pieniędzy, rodziny i historii". I jak pokazuje zwiastun, wszyscy są bardzo szczęśliwi, a jeśli nie są, to znaczy, że coś jest z nimi mocno nie tak.

Alden Ehrenreich ("Solo") zagra Johna Dzikusa, outsidera, który grozi zniszczeniem perfekcyjnej stabilizacji w Nowym Londynie. W obsadzie znajdują się także Harry Lloyd ("Odpowiednik"), Jessica Brown Findlay ("Downton Abbey"), Kylie Bunbury ("Pitch"), Joseph Morgan ("The Originals"), Hannah John-Kamen ("Killjoys") oraz filmowa gwiazda Demi Moore, którą zobaczymy w roli matki Johna.

Nowy wspaniały świat – premiera 15 lipca w USA

REKLAMA