Para z "Normal People" wyznaje grzechy seksownemu księdzu z "Fleabag". Na taki crossover czekaliśmy!

"Fleabag"/"Normal People" (Fot. BBC)

Dwa znakomite brytyjskie seriale spotkały się w jednym przezabawnym skeczu. Zobaczcie, jak Connell i Marianne z "Normal People" spowiadają się seksownemu księdzu z "Fleabag".

Irlandzka telewizja RTÉ wyemitowała wczoraj Comic Relief, w ramach którego pokazywano skecze z udziałem różnych znanych osób. Znalazły sie wśród nich także gwiazdy "Normal People", Paul Mescal i Daisy Edgar-Jones, którzy ponownie wystąpili jako Connell i Marianne.

Normal People i Fleabag – skecz ze spowiedzią

Para, która ma niesamowitą chemię i jeszcze większe problemy z komunikacją, zgodnie udała się do konfesjonału, gdzie czekał na nich Andrew Scott, seksowny ksiądz z "Fleabag" we własnej osobie. I okazało się, że kto jak kto, ale akurat on rozumie ich szalone pożądanie, niemożność znalezienia spełnienia i ogólną problematyczność sytuacji, w której obie strony chcą, ale nie do końca mogą.

Skecz, wyreżyserowany przez Lenny'ego Abrahamsona, reżysera "Normal People" zaczyna się od wyznania Connella, że jest zakochany i sprawa jest skomplikowana. Owszem, fizyczna strona związku jest świetna, ale kiedy próbują ze sobą rozmawiać o uczuciach, wszystko staje się trudniejsze. "Rozumiem. Kiedy jest dobrze, jest naprawdę dobrze. Jej pocałunki są takie słodkie..." – zaczyna opisywać ojczulek. A potem do akcji wchodzi Marianne, która oczywiście nie wierzy w koncept grzechu i odrzuca całą instytucję Kościoła. I wtedy dopiero sprawy stają się skomplikowane.

Oprócz tego irlandzka telewizja pokazała jeszcze jeden skecz z tym samym duetem bohaterów (ale innymi aktorami): "Normal Older People", w którym widzimy Connella i Marianne 40 lat później, jak kłócą się o tosty, szukają okularów i są tymi samymi poplątanymi sobą co w młodości.

Fleabag i Normal People – gdzie obejrzeć te seriale?

Z dwójki znakomitych brytyjskich seriali w Polsce dostępny jest na razie tylko jeden: "Fleabag". Możecie obejrzeć go w serwisie Amazon Prime Video. "Normal People" wciąż czeka na swoją polską premierę, ale w księgarniach znajdziecie książkowy oryginał autorstwa Sally Rooney.

REKLAMA