7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Publika Netfliksa ogląda więcej seriali spoza USA. Aktor z "The Expanse" oskarżony o molestowanie. HBO Max zamawia thriller "In Memoriam". A oprócz tego "The Good Lord Bird", "Niepewne" i nie tylko.

1. Publika Netfliksa ogląda więcej seriali spoza USA

Reed Hastings, szef Netfliksa, powiedział, że w trakcie lockdownu użytkownicy serwisu bardziej niż zwykle interesowali się serialami międzynarodowymi, jak "Dom z papieru", "Unorthodox" czy włoskie "Summertime".

2. Premiera The Good Lord Bird opóźniona

Showtime przeniósł premierę serialu "The Good Lord Bird", w którym Ethan Hawke zagra amerykańskiego abolicjonistę Johna Browna, z 8 sierpnia na 4 października.

3. Issa Rae wśród zwycięzców BET Awards

Rozdane zostały nagrody BET, a wśród nagrodzonych artystów znajduje się Issa Rae z serialu "Niepewne". Pełną listę zwycięzców znajdziecie tutaj.

4. Aktor z The Expanse oskarżony o molestowanie

Studio Alcon Entertainment, które odpowiada za produkcję serialu "The Expanse", rozpoczęło dochodzenie w sprawie Casa Anvara. Aktor jest oskarżany przez kilka kobiet o molestowanie i nadużycia natury seksualnej. Żaden z incydentów nie miał miejsca na planie serialu.

5. NBC zamawia serial komediowy Connecting

Martin Gero, producent "Blindspot", stworzy dla NBC serial komediowy "Connecting", opowiadający o grupce przyjaciół, którzy spędzają czas na wideoczacie w czasie lockdownu. Zamówiono od razu cały sezon, składający się z 8 odcinków.

6. Kolejni aktorzy w obsadzie pilota Langdon

Valorie Curry ("The Tick"), Eddie Izzard ("Six Minutes To Midnight"), Sumalee Montano ("Star Trek: Picard"), Rick Gonzalez ("Arrow") i Beau Knapp ("The Good Lord Bird") dołączyli do obsady pilota serialu "Langdon", który tworzy stacja NBC. Serial będzie oparty na książce "Zaginiony symbol" Dana Browna.

7. HBO Max zamawia thriller In Memoriam

HBO Max tworzy serialowy thriller "In Memoriam", opowiadający o świecie, w którym ludzie stracili zdolność zapamiętywania różnych rzeczy na dłużej i w zamian korzystają z rządowych chipów. Serial tworzą brytyjski scenarzysta Charley Miles i Niels Arden Oplev, reżyser "Mr. Robot".

REKLAMA