Pełne emocji zdjęcia z planu 3. sezonu "Dark". Serialowa Martha pyta, czy obejrzeliście już finałowy sezon

"Dark" (Fot. Netflix)

Jak wyglądała praca na planie 3. sezonu "Dark"? Lisa Vicari, czyli serialowa Martha, wrzuciła pełne emocji zdjęcia. Uwaga! Nie oglądajcie ich, jeśli nie chcecie zobaczyć spoilerów.

Martha z "Dark" w 3. sezonie awansowała do jednej z najważniejszych części całej łamigłówki tworzącej rdzeń produkcji. Dziewczyna przywdziała żółty sztormiaczek i pokazała widzom, że niemiecka produkcja Netfliksa to coś więcej niż podróże w czasie w jednym świecie.

Lisa Vicari pokazała zdjęcia zza kulis 3. sezonu Dark

Jonas (Louis Hofmann) i Martha (Lisa Vicari), ale ta z równoległego świata, przenoszą się w 3. sezonie "Dark" do odległej przyszłości, w której krajobraz Winden przypomina pustynię. Aktorka umieściła na prywatnym Instagramie zdjęcia, które powstały między ujęciami do kolejnych odcinków serialu. Przy okazji pyta, kto już obejrzał finałową odsłonę produkcji.

My śmiało możemy odpowiedzieć na jej pytanie, że tak, widzieliśmy, a tutaj znajdziecie naszą recenzję. W ostatniej części serialu przenosimy się na całkiem nowe tereny, które jeszcze bardziej komplikują historię, ale spokojnie, nadchodzi również jej długo wyczekiwane rozwiązanie.

3. sezon Dark dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA