"Kierunek: Noc" z kontynuacją na Netfliksie. Borys Szyc w teaserze 2. sezonu serialu na podstawie Dukaja

"Kierunek: Noc" (Fot. Netflix)

Nie możecie się już doczekać ciągu dalszego historii pasażerów z serialu "Kierunek: Noc"? Mamy dobrą wiadomość: Netflix zamówił 2. sezon i pokazał zapowiedź, w której pojawia się Borys Szyc.

W maju na Netfliksie zadebiutował "Kierunek: Noc", belgijski serial ze scenariuszem napisanym na podstawie "Starości aksolotla" Jacka Dukaja. Serial rozpoczyna niewyjaśnione zdarzenie: promienie słońca zaczynają zabijać wszystko, co pojawi się na ich drodze. Pasażerowie i członkowie załogi nocnego lotu z Brukseli obierają kierunek na zachód, aby pozostać w bezpiecznych objęciach nocy. Teraz ich wszystkich łączy jedno: pragnienie przetrwania za wszelką cenę. Jednak konflikty na pokładzie mogą okazać się równie zabójcze, co promienie słoneczne.

Kierunek: Noc – Netflix zapowiada 2. sezon serialu

1. sezon nie przyniósł wyjaśnienia wszystkich wątków, więc to dobra wiadomość, że będzie kontynuacja. Zwłaszcza że w międzynarodowej obsadzie powróci Borys Szyc, który pojawia się w zapowiedzi nowych odcinków.

Netflix podzielił się także komentarzem twórcy i scenarzysty serialu, Jasona George'a:

– Jesteśmy zachwyceni światowym odbiorem produkcji "Kierunek: Noc". Z ogromną radością dzielę się więc informacją, że stworzymy drugi sezon serialu. Czymś niesamowitym było zobaczyć, jak widzowie na całym świecie zżyli się z międzynarodową załogą pasażerów lotu BE Airways 21. Nie możemy się doczekać opowiedzenia dalszych losów naszych bohaterów.

Kierunek: Noc – kiedy premiera 2. sezonu?

Data premiery 2. sezonu serialu "Kierunek: Noc" w tym momencie pozostaje niewiadomą, bo wszystko będzie zależeć od dalszego rozwoju pandemii koronawirusa w Europie. Na pewno wiemy jedno: nowe odcinki najwcześniej obejrzymy w 2021 roku.

REKLAMA