"Ozark" zakończy się po 4. sezonie. Ale Netflix ma też dla was dobrą wiadomość

"Ozark" (Fot. Netflix)

Mroczne przygody państwa Byrde'ów w Krainie Ozark zbliżają się do końca. Netflix zamówił finałowy sezon serialu, który jednak będzie dłuższy niż wszystkie poprzednie.

Netflix poinformował o zamówieniu 4. sezonu serialu "Ozark", który zarazem będzie ostatni. Dobra wiadomość? Finałowa seria będzie składać się nie z 10 odcinków jak poprzednie, tylko z 14, podzielonych na dwie części po siedem odcinków każda.

Netflix: 4. sezon serialu Ozark będzie już finałowy

Czego możemy spodziewać się po pożegnalnym sezonie "Ozark"? Jason Bateman, odtwórca głównej roli i zarazem producent wykonawczy serialu, zapewnia, że nie będziemy się nudzić.

– Większy sezon oznacza większe kłopoty dla Byrde'ów. Cieszę się, że możemy to zakończyć z hukiem – mówi aktor.

Ozark sezon 4 koniec

Wtóruje mu showrunner serialu, Chris Mundy:

– Bardzo się cieszymy, że Netflix uznał, że ważne jest, aby "Ozark" dostał więcej czasu na właściwe zakończenie sagi Byrde'ów. To była wspaniała przygoda dla nas wszystkich – na ekranie i poza nim – więc cieszymy się, że dostaniemy szansę zakończyć ją w możliwie najbardziej satysfakcjonujący sposób.

Finałowy sezon "Ozark" przyniesie jeszcze jedną zmianę: Laura Linney, czyli serialowa żona Batemana, dostała awans i teraz będzie także w gronie producentów wykonawczych.

Ozark jest dostępny w serwisie Netflix

REKLAMA