7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Będzie 2. sezon serialu "Jeszcze nigdy...". Amazon zgarnia globalne prawa do "Mad Men". "Kraina Lovecrafta" z datą premiery. Powstanie reboot serialu "Beavis i Butt-Head". A oprócz tego "Corporate", "Star Trek: Lower Decks" i nie tylko.

1. Będzie 2. sezon serialu Jeszcze nigdy...

Serial Netfliksa "Jeszcze nigdy..." powróci z 2. sezonem. Zobaczcie reakcję obsady na tę wiadomość, a także na to, że Maitreyi Ramakrishnan ma teraz grzywkę.

2. Amazon zgarnia globalne prawa do Mad Men

"Mad Men" wkrótce powróci do VoD. Od 15 lipca serial będzie dostępny na Amazon Prime Video. Przed odcinkiem z 3. sezonu zawierającym blackface pojawi się wyjaśnienie, że chodzi o pokazanie, jak powszechny był rasizm w Ameryce w latach 60.

3. Corporate wraca w lipcu z 3. sezonem

3. sezon "Corporate" (i zarazem finałowy) będzie mieć premierę w USA 22 lipca.

4. Ekipa Sex Education wróci na plan w sierpniu

Przerwa w produkcji "Sex Education" ma zakończyć się w sierpniu, kiedy to ekipa serialu wróci na plan w Wielkiej Brytanii.

5. Beavis i Butt-Head z rebootem na Comedy Central

"Beavis i Butt-Head" powrócą w nowej wersji. Reboot zamówiła stacja Comedy Central. Za sterami ponownie stanie twórca serialu Mike Judge, który będzie scenarzystą i producentem, a także podłoży głosy głównym bohaterom.

6. Star Trek: Lower Decks z datą premiery

Animowany serial "Star Trek: Lower Decks" wystartuje 6 sierpnia na CBS All Access. Pod linkiem znajdziecie więcej zdjęć.

Star Trek: Lower Decks

7. Kraina Lovecrafta – data premiery i plakat

Nowy serial HBO "Kraina Lovecrafta" zadebiutuje 16 sierpnia w USA i dzień później w Polsce.

Kraina Lovecrafta data premiery

REKLAMA