5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Aktor z "Agentów T.A.R.C.Z.Y." w 4. sezonie "Stranger Things". Jeffrey Dean Morgan ma dołączyć do "The Boys". Serialowe ekipy wrócą na plany w Nowej Zelandii. A oprócz tego nowe "Clone High" i nie tylko.

1. Aktor z Agentów T.A.R.C.Z.Y. w Stranger Things

Joel Stoffer, czyli serialowy Enoch z "Agentów T.A.R.C.Z.Y.", pojawi się w 4. sezonie "Stranger Things". Informację zdradził sam aktor.

2. Jeffrey Dean Morgan ma dołączyć do The Boys

Jeffrey Dean Morgan ("The Walking Dead") negocjuje rolę w 3. sezonie "The Boys". Jak mówi showrunner serialu Eric Kripke, obie strony ciągle wysyłają wiadomości i producentom bardzo zależy, żeby się udało podjąć współpracę.

3. Serialowe ekipy wrócą na plany w Nowej Zelandii

Ekipy seriali "Władca Pierścieni", "Cowboy Bebop", "Sweet Tooth" i "Power Rangers Beast Morphers" znajdują się na krótkiej liście tych, którzy będą mogli wjechać do Nowej Zelandii pomimo zamkniętych granic. Prace na planie "Władcy Pierścieni" powinny ponownie ruszyć we wrześniu.

4. MTV Studios zamawia reboot Clone High

Serial animowany "Clone High" powróci w nowej wersji. W reboocie, podobnie jak w oryginale, zobaczymy jak postacie historyczne – Abraham Lincoln, Kleopatra, Joanna d’Arc czy John F. Kennedy – wracają w sklonowanej wersji i lądują w szkole średniej. Twórcy oryginału, Phil Lord, Chris Miller i Bill Lawrence, będą producentami wykonawczymi nowej wersji, z kolei Erica Rivinoja, scenarzystka oryginału, zostanie showrunnerką. Projekt na razie nie ma stacji.

5. FOX – jakie piloty mają jeszcze szansę?

Piloty, które mają jeszcze szansę na zamówienie w telewizji FOX, to: "Pivoting", "This Country", "Blood Relative", "The Big Leap", "The Cleaning Lady" i niezatytułowany projekt o nauczycielce, która pomaga młodym filmowcom stworzyć remake "Goonies".

REKLAMA