Kolejny aktor potwierdza powrót w 6. serii "Lucyfera". Będzie także reżyserem jednego z odcinków

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

6. sezon "Lucyfera" to już nie napawające nadzieją doniesienia, a oficjalnie potwierdzona wiadomość. O powrocie na plan informuje kolejny aktor, któremu udało się wynegocjować kontrakt.

Kogo zobaczymy w szóstym i finałowym sezonie "Lucyfera"? Oczywiście Toma Ellisa w roli głównej (nie dajcie się zwieść plotkom o tym, że miałby go zastąpić Ian Somerhalder), a także ogromną większość naszych serialowych znajomych. Teraz o odnowieniu kontraktu informuje kolejny aktor.

D.B. Woodside w obsadzie 6. sezonu Lucyfera

W finałowej serii Lucka nie zabraknie D.B. Woodside'a, który odgrywa Amendiela, brata głównego bohatera. Dodajmy, że postać ta jest obecna w serialu od jego pierwszych odcinków. Aktor podzielił się z fanami nowinkami za pośrednictwem Twittera.

– Z przyjemnością informuję, że wrócę w 6. sezonie "Lucyfera". Dodatkowo wyreżyseruję jeden odcinek z finałowej serii. To jest cudowna obsada. Wspieramy się. Walczymy o siebie. Zatem, do roboty! – napisał D.B. Woodside.

Tom Ellis nie ukrywał zadowolenia.

– Tak, bracie! Jestem bez reszty zachwycony i podekscytowany, że wrócimy razem przed i za kamerę – odpisał.

Tymczasem zanim w sieci pojawi się pierwszy spoiler z finałowej odsłony "Lucyfera", czeka nas emisja 5. sezonu, w którym zobaczymy wyjątkowy odcinek utrzymany w klimacie noir opowiadający historię Lucka i Maze (Lesley-Ann Brandt).

5. sezon Lucyfera od 21 sierpnia na Netfliksie