Hilary Swank jako astronautka w serialu "Rozłąka" – zapowiedź i data premiery na Netfliksie

"Rozłąka" (Fot. Netflix)

0

Hilary Swank jako astronautka w trakcie wyprawy na Marsa, Josh Charles w roli jej męża, a do tego Jason Katims w gronie producentów. Oto "Rozłąka", nowy kosmiczny serial Netfliksa.

Pod koniec lata Netflix zabierze nas w kosmos. 4 września zadebiutuje "Rozłąka", czyli "dramat o nadziei, człowieczeństwie i poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe".

Rozłąka – o czym jest nowy serial Netfliksa?

W serialu stworzonym przez dramaturga Andrew Hinderakera ("Colossal") i wyprodukowanym przez Jasona Katimsa ("Friday Night Lights") poznamy amerykańską astronautkę Emmę Green (Hilary Swank), która dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódczyni międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża (Josh Charles, "Żona idealna") i nastoletnią córkę (Talitha Bateman, "Hart of Dixie"), którzy akurat bardzo jej potrzebują.

Jak czytamy dalej w opisie serialu, "podróż w kosmos staje się coraz bardziej wymagająca, a relacje między członkami załogi i ich rodzinami – coraz bardziej skomplikowane. Rozłąka to opowieść o tym, że czasami, aby sięgnąć gwiazd, trzeba zapomnieć o życiu".

W obsadzie znajdują się także Mark Ivanir ("Homeland"), Ato Essandoh ("Chicago Med"), Ray Panthaki ("EastEnders"), Monique Curnen ("Power") i Vivian Wu ("China’s The Best Partner"). Serial jest luźno zainspirowany artykułem z "Esquire" pod tym samym tytułem, który stanowi zapis misji astronauty Scotta Kelly'ego.

Premiera serialu Rozłąka 4 września na Netfliksie