"We Are Who We Are", czyli wrażliwa młodzież i Włochy w teaserze serialu reżysera "Call Me by Your Name"

"We Are Who We Are" (Fot. HBO)

0

Luca Guadagnino, reżyser oscarowego filmu "Call Me by Your Name", powraca do młodzieżowych klimatów. Zobaczcie teaser serialu "We Are Who We Are", który jesienią zobaczymy w HBO.

We wrześniu w HBO zadebiutuje tworzony razem ze stacją Sky 8-odcinkowy serial "We Are Who We Are". Jego scenarzystą, reżyserem i showrunnerem jest Luca Guadagnino, twórca oscarowego filmu "Call Me by Your Name".

We Are Who We Are – teaser serialu młodzieżowego

Serial opowie historię dwójki amerykańskich dzieciaków, żyjących w bazie wojskowej we Włoszech. Zagłębimy się w ich przyjaźnie, pierwsze miłości, poszukiwania tożsamości oraz całą tę wielką beztroskę i zarazem udrękę związaną z byciem w wieku nastoletnim. To opowieść, która mogłaby dziać się wszędzie, ale tym konkretnym przypadku dzieje się w małej namiastce Ameryki we Włoszech.

Jack Dylan Grazer wciela się w nieśmiałego 14-letniego introwertyka o imieniu Fraser, który przeprowadza się z Nowego Jorku do bazy wojskowej w Veneto wraz ze swoimi matkami, Sarah (Chloë Sevigny) i Maggie (Alice Braga). Obie pracują dla amerykańskiej armii. W nowym miejscu spotyka Caitlin (Jordan Kristine Seamón), pewną siebie, śmiałą dziewczynę, która mieszka tu od kilku lat i mówi po włosku.

W obsadzie znajdują się także Tom Mercier ("Synonymes"), Spence Moore II ("All American"), Kid Cudi ("Need for Speed"), Faith Alabi ("Grantchester"), Francesca Scorsese ("Almost Paris"), Corey Knight ("Godfather of Harlem"), Ben Taylor ("Defending Jacob") i Sebastiano Pigazzi.

Autorami scenariusza "We Are Who We Are" są Luca Guadagnino, Paolo Giordano i Francesca Manieri ("Luna Nera"). Reżyserem wszystkich odcinków jest Guadagnino.

Premiera We Are Who We Are we wrześniu w HBO