"The Umbrella Academy" powraca! Szalone lata 60. i ratowanie świata raz jeszcze w zwiastunie 2. sezonu

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

0

Jak podróżować (w czasie), to z rozmachem! Rodzeństwo Hargreavesów pokazuje, co potrafi, w zwiastunie 2. sezonu "The Umbrella Academy", który przeniesie widzów w lata 60.

"The Umbrella Academy" powraca, po to by pokazać, jak się robi naprawdę stylowy przeskok w czasie. Netflix wypuścił wypełniony atrakcjami pełny zwiastun 2. sezonu serialu o popapranej rodzince z supermocami.

The Umbrella Academy – pełny zwiastun 2. sezonu

Numer Pięć (Aidan Gallagher) miał rację, kiedy ostrzegał, że użycie jego mocy, aby uciec przed apokalipsą w 2019 roku, jest ryzykowne. Dzieciaki Sir Reginalda wylądowały w okolicach Dallas w Teksasie, ale niestety nie są razem. Wszyscy zostali rozsiani po osi czasu, a różnice wynoszą nawet trzy lata. Poczynając od roku 1960.

Niektórzy dali radę rozpocząć zupełnie nowe życie, nie wiedząc, że zakłócenie linii czasu, które wywołali, doprowadziło do katastrofy nuklearnej. Numer Pięć, który uciekł jako ostatni, musi znaleźć sposób, żeby zebrać wszystkich ponownie, rozgryźć, co spowodowało koniec świata w teraźniejszości, a następnie mu zapobiec. A wszystko to w sytuacji, kiedy ekipę ściga trójka zabójczych Szwedów.

W stałej obsadzie "The Umbrella Academy" powrócą Ellen Page (Vanya), Tom Hopper (Luther), David Castañeda (Diego), Emmy Raver-Lampman (Allison), Robert Sheehan (Klaus), Aidan Gallagher (Numer Pięć) i Justin Min (Ben).

W 2. sezonie dołączy do nich trójka aktorów: Yusuf Gatewood ("The Originals") jako Raymond, urodzony lider obdarzony sprytem, honorem i pewnością siebie; Marin Ireland ("Homeland") w roli Sissy, nieustraszonej mamuśki z Teksasu; i Ritu Arya (Humans) jako Lila, nieprzewidywalna i psotna kobieta-kameleon.

Premiera 2. sezonu The Umbrella Academy 31 lipca na Netfliksie