5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Boys" (Fot. Amazon)

Naya Rivera z "Glee" zaginiona, możliwe utonięcie. Zwiastun 2. sezonu "The Boys". Elisabeth Moss jako morderczyni w miniserialu. A oprócz tego nowy serial National Geographic i nie tylko.

1. The Boys – zwiastun i klip z 2. sezonu serialu

Amazon wypuścił zwiastun i plakat 2. sezonu "The Boys". Premiera planowana jest na 4 września – tego dnia pojawią się trzy pierwsze odcinki, kolejne będą dodawane po jednym co tydzień. W obsadzie gościnnej 2. sezonu znajdują się Jim Beaver ("Supernatural"), Giancarlo Esposito ("Breaking Bad"), Goran Visnjic ("Timeless") i Claudia Doumit ("Timeless").

2. Elisabeth Moss jako morderczyni w miniserialu

Elisabeth Moss wcieli się w Candy Montgomery, gospodynię domową z Teksasu, która w latach 80. zabiła siekierą koleżankę z kościoła. Miniserial zatytułowany "Candy" tworzy Robin Veith ("Mad Men"). W tym momencie jeszcze nie znaleziono dla niego stacji.

3. PEN15 – sezon 2 z premierą we wrześniu

2. sezon "PEN15" zadebiutuje 18 września, przy czym jest haczyk: całość ma składać się z 14 odcinków podzielonych na dwie części.

4. Drwale w sierpniu w National Geographic

2 sierpnia o godz. 22:00 w National Geographic Polska zadebiutuje serial "Drwale" ("Barkskins"), opowiadający o losach imigrantów zajmujących się wycinką lasów w Nowej Francji u schyłku XVII wieku. W obsadzie m.in. David Thewlis i Marcia Gay Harden.

5. Naya Rivera z Glee zaginiona, możliwe utonięcie

Trwają poszukiwania Nayi Rivery ("Glee"), po tym jak w środę znaleziono jej 4-letniego syna samego w wynajętej łódce pośrodku jeziora. W tym momencie jest podejrzenie, że aktorka mogła utonąć.

REKLAMA