6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Michelle Williams i Oscar Isaac (Fot. FX/HBO)

HBO tworzy serial "Sceny z życia małżeńskiego". "Ramy" z zamówieniem na 3. sezon. ABC planuje reboot serialu "Cudowne lata". A oprócz tego "Woke", "Małe ogniska" i nie tylko.

1. HBO tworzy serial Sceny z życia małżeńskiego

Michelle Williams i Oscar Isaac zagrają główne role w miniserialu HBO "Scenes From a Marriage", który będzie współczesną wersją filmu Ingmara Bergmana. W serialu zobaczymy współczesną amerykańską parę, która wprowadzi świeżą perspektywę do oryginalnego opisu miłości, nienawiści, pożądania, monogamii, małżeństwa i rozwodu. Serial napisze i wyreżyseruje Hagai Levi ("The Affair", "In Treatment").

2. Ramy z zamówieniem na 3. sezon

Platforma Hulu zamówiła 3. sezon serialu "Ramy". W Polsce dwa dotychczasowe sezony pojawią się pod koniec lipca na HBO GO.

3. Lamorne Morris w zwiastunie serialu Woke

Lamorne Morris ("New Girl") zmierzy się z rasizmem w serialu "Woke". Premiera na Hulu planowana jest na 9 września.

4. Cudowne lata – ABC planuje reboot serialu

Lee Daniels ("Imperium") tworzy nową wersję "Cudownych lat" dla telewizji ABC. Akcja będzie dziać się w latach 60. w Montgomery w stanie Alabama, a głównymi bohaterami będzie czarnoskóra rodzina. Gwiazda oryginału Fred Savage wyreżyseruje odcinek pilotowy i będzie jednym z producentów. Scenariusz pilota napisze Saladin K. Patterson ("Dave", "Psych").

5. Lucy Liu w pilocie serialu komediowego

Lucy Liu ("Elementary") zagra główną rolę w sitcomie ABC o kobiecie sukcesu, która adoptuje dziecko. Devin, szefowa firmy meblarskiej, to silna szefowa, która nigdy nie miała cierpliwości do pracujących matek. Wszystko się zmieni, kiedy sama znajdzie się na ich miejscu.

6. Konkurs z książką Małe ogniska na Facebooku

Na naszym Facebooku znajdziecie konkurs z książką "Małe ogniska" w serialowej okładce. Zapraszamy do udziału!

REKLAMA