7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ucieczka" (Fot. HBO)

Nie będzie 2. sezonu serialu "Ucieczka". Powstaje serialowy spin-offu filmu o Batmanie. Zapowiedź specjalnego odcinka "30 Rock". A oprócz tego "The Mandalorian", "Roswell w Nowym Meksyku" i nie tylko.

1. Ucieczka – nie będzie 2. sezonu serialu

Nie będzie kontynuacji "Ucieczki" w HBO. Stacja oznajmiła, że po rozmowach z showrunnerką Vicky Jones na temat potencjalnych możliwości kontynuacji losów Ruby i Billy'ego zdecydowano o zakończeniu serialu po 1. sezonie.

2. Powstaje serialowy spin-offu filmu o Batmanie

Film "The Batman" Matta Reevesa, którego premiera planowana jest na 2021 rok, będzie mieć serialowy spin-off w HBO Max. W ekipie producentów obok Reevesa będą Dylan Clark (producent "The Batman") i Terence Winter (twórca "Zakazanego imperium"). Winter napisze scenariusz serialu, który ma skupić się na badaniu mechanizmów korupcji w Gotham City i rozbudowywaniu uniwersum Batmana.

3. 30 Rock – zapowiedź odcinka specjalnego

16 lipca z odcinkiem specjalnym powróci "30 Rock". Zobaczcie teaser, w którym Liz Lemon wrzeszczy na faceta bez maski, Kenneth prezentuje się świetnie w luksusowym otoczeniu, a Jack ma iPhone'a 40 i wie, jak go użyć (oczywiście).

4. FOX zamawia 2. sezon The Moodys

"The Moodys" powróci w telewizji FOX z 2. sezonem, który będzie dłuższy od pierwszego (nawet do 13 odcinków), a jego tematyka już nie będzie świąteczna.

5. Showrunnerka nowego Roswell odchodzi

Carina Adly MacKenzie, jedna z showrunnerek "Roswell w Nowym Meksyku", odeszła z ekipy serialu przed 3. sezonem.

6. Teledysk do muzyki z serialu The Mandalorian

Pojawił się teledysk do motywu muzycznego z "The Mandalorian", w którym występuje kompozytor Ludwig Göransson.

REKLAMA