6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Heather Morris z "Glee" chciała szukać Nayi Rivery. Fani walczą o 5. sezon "Chilling Adventures of Sabrina". Niespodzianka w teaserze 2. sezonu "Snowpiercera". A oprócz tego "Star Trek: Lower Decks", "Nine Perfect Strangers" i nie tylko.

1. Heather Morris z Glee chciała szukać Nayi Rivery

Heather Morris, czyli Brittany z "Glee", chciała osobiście zaangażować się w poszukiwania swojej serialowej dziewczyny Nayi Rivery, która zaginęła w środę w okolicach jeziora Piru w Kalifornii. Aktorka wraz z grupą przyjaciół miała zamiar przeszukiwać okolice tego miejsca. Od pomysłu odwiódł ją lokalny szeryf, wyjaśniając, że ratownicy robią, co się da, a taka akcja w trudnym terenie mogłaby zakończyć się kolejną katastrofą.

2. Fani bronią Chilling Adventures of Sabrina

Już 80 tys. podpisów można znaleźć pod petycją z prośbą o zamówienie 5. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina".

3. Snowpiercer: Sean Bean w teaserze 2. sezonu

Telewizja TNT wypuściła teaser 2. sezonu "Snowpiercera" po finale 1. serii.

4. Aya Cash w pilocie komedii FOX-a

Aya Cash ("You're The Worst") dołączyła do obsady komedii FOX-a "This Country", opartej na serialu BBC Three. Zagra reporterkę z Minneapolis, która świetnie się odnajduje w małomiasteczkowej gazecie.

5. Ekipę Nine Perfect Strangers czeka kwarantanna

W najbliższych tygodniach na plan w Australii wejdzie ekipa serialu "Nine Perfect Strangers". Jak zdradził Luke Evans, obsadę, w której znajdują się m.in. Nicole Kidman i Melissa McCarthy, czeka dwutygodniowa kwarantanna w hotelu i testy. W tym czasie nie będą mogli nigdzie wychodzić ani widywać się z nikim.

6. Star Trek: Lower Decks – zwiastun serialu

6 sierpnia w USA na CBS All Access, premierę będzie mieć "Star Trek: Lower Decks", animowana komedia ze świata Star Treka. Platforma wypuściła zwiastun serialu.

Star Trek: Lower Decks serial

REKLAMA