6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

Obsada "Glee" na zdjęciu po śmierci Nayi Rivery. "Hanna" z zamówieniem na 3. sezon. Ekipa "Line of Duty" latem wróci na plan. A oprócz tego "W domu", "Przeklęta" i nie tylko.

1. Obsada Glee na zdjęciu po śmierci Nayi Rivery

Naya Rivera nie żyje. Ciało 33-letniej aktorki wydobyto z jeziora Piru w Kalifornii, gdzie przytrafił się wypadek. Na miejsce tragedii przyjechali aktorzy z "Glee", którzy stanęli nad brzegiem jeziora, trzymając się za ręce.

2. Hanna z zamówieniem na 3. sezon

Amazon zamówił 3. sezon serialu "Hanna". Na razie nie podano wstępnej daty premiery.

3. Ekipa Line of Duty latem wróci na plan

Zdjęcia do 6. sezonu "Line of Duty" mają zostać wznowione pod koniec sierpnia. Produkcję przerwano w marcu z powodu pandemii koronawirusa.

4. Wojny klonów – powstanie spin-off serialu

Disney+ szykuje serial animowany "Star Wars: The Bad Batch", będący spin-offem "Wojen klonów". Bohaterami będą żołnierze Republiki, którzy ze względu na defekty genetyczne określani są mianem "kiepskiej partii".

5. W domu – zwiastun polskiej antologii HBO

16 lipca na HBO pojawi się antologia "W domu", stworzona przez polskich filmowców w czasach lockdownu. Zobaczcie zwiastun:

6. Przeklęta – materiał zza kulis serialu Netfliksa

W piątek na Netfliksie zadebiutuje produkcja fantasy "Przeklęta" z Katherine Langford w roli głównej. Netflix wypuścił wideo zza kulis o tym, jak zbudowano świat serialu.

REKLAMA