"Emily in Paris" z Lily Collins przenosi się na Netfliksa. Pierwsze zdjęcia z nowego serialu twórcy "Younger"

"Emily in Paris" (Fot. Netflix)

0

Tej jesieni na Netfliksie zobaczymy Lily Collins w roli Emily, która zamieszkała w Paryżu. Zobaczcie, jak nowa komedia romantyczna twórcy "Younger" prezentuje się na pierwszych zdjęciach.

Dobra wiadomość dla polskich fanów seriali: "Emily in Paris" zmieniła stację z Paramount Network na Netfliksa. Gigant streamingowy zapowiedział premierę produkcji na jesień tego roku.

Emily in Paris – nowy serial Netfliksa z Lily Collins

W serialu stworzonym przez Darrena Stara ("Younger", "Sex w wielkim mieście") poznamy tytułową Emily (Lily Collins, "Aż do kości"), ambitną specjalistkę od marketingu, która przenosi się do Paryża po otrzymaniu niespodziewanej propozycji pracy. Dziewczyna dostaje za zadanie wnieść amerykański punkt widzenia do francuskiej firmy marketingowej, czego efektem są liczne zderzenia kultur. Emily musi odnaleźć się w nowej pracy i przyzwyczaić się do życia w obcym mieście, a przy okazji w jej życiu pojawiają się nowe przyjaźnie i miłości.

Emily in Paris serial netflix

"Emily in Paris" będzie składać się z 10 półgodzinnych odcinków. W obsadzie znajdują się także Ashley Park ("Tales of the City"), Philippine Leroy Beaulieu ("Call My Agent!"), Lucas Bravo ("Smart Ass"), Samuel Arnold ("Antony & Cleopatra"), Camille Razat ("The 15:17 to Paris"), Bruno Gouery ("Doc Martin"), Kate Walsh ("The Umbrella Academy"), William Abadie ("Resident Evil: Extinction") i Arnaud Viard ("Clara et Moi").

Kostiumografką serialu jest Patricia Field, która ubierała bohaterki "Seksu w wielkim mieście" i filmu "Diabeł ubiera się u Prady".

Premiera Emily in Paris jesienią na Netfliksie