7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Kidding" (Fot. Showtime)

Podano oficjalną przyczynę śmierci Nayi Rivery. Showtime rezygnuje z kontynuacji serialu "Kidding". Będzie odcinek specjalny "Happy Endings". A oprócz tego marvleowski "Helstrom" i nie tylko.

1. Nie będzie 3. sezonu Kidding

"Kidding" nie wróci z kolejnymi odcinkami. Stacja Showtime skasowała serial z Jimem Carreyem w roli głównej po dwóch sezonach.

2. Oficjalna przyczyna śmierci Nayi Rivery

Biuro koronera hrabstwa Ventura w Kalifornii podało oficjalną przyczynę śmierci Nayi Rivery: utonięcie. Aktorka nie była pod wpływem alkoholu ani narkotyków, nie miała żadnych urazów ani chorób. Zgodnie z zeznaniem jej 4-letniego syna, najprawdopodobniej utonęła, ratując mu życie, kiedy wyskoczyli z wynajętej łódki, żeby popływać w jeziorze.

3. Data premiery 3. sezonu A.P. Bio

3. sezon komedii "A.P. Bio" pojawi się 3 września na nowej amerykańskiej platformie streamingowej Peacock. Od razu zostanie wypuszczona całość składająca się z ośmiu odcinków. Na razie nie wiadomo, czy serial będzie znów dostępny w Polsce (1. sezon pokazał Showmax).

4. S.W.A.T. jednak powróci jesienią

4. sezon serialu "S.W.A.T." wystartuje jesienią na antenie CBS. "Survivor", który miał wrócić w jesiennej ramówce, został za to przeniesiony na 2021 rok.

5. Będzie odcinek specjalny Happy Endings

Ekipa "Happy Endings" spotka się na Zoomie w odcinku specjalnym. Eliza Coupe, Elisha Cuthbert, Zachary Knighton, Adam Pally, Damon Wayans Jr. i Casey Wilson powrócą w swoich dawnych rolach, będzie też gwiazda specjalna. Autorami scenariusza odcinka zatytułowanego "And the Pandemmy Goes To…" są dawni scenarzyści "Happy Endings". Premiera 20 lipca na youtube'owej stronie Sony Pictures Television.

6. USA Network rezygnuje z serialu Evel

Serial "Evel", w którym Milo Ventimiglia miał zagrać Evela Knievela, nie dojdzie do skutku. Produkcję przerwała pandemia koronawirusa i jej wznowienie będzie niemożliwe ze względu na konflikty w harmonogramach.

7. Helstrom – zdjęcia z serialu Marvela i Hulu

Tutaj znajdziecie zdjęcia promocyjne z serialu "Helstrom", nowej wspólnej produkcji Marvela i Hulu. W serialu poznamy Daimona (Tom Austen) i Anę Helstromów (Sydney Lemmon), dzieci tajemniczego i potężnego seryjnego mordercy. Obdarzone niezwykłymi umiejętnościami rodzeństwo zajmuje się tropieniem wszystkiego tego, co jest w ludziach najgorsze. W roli ich matki zobaczymy Elizabeth Marvel.

Helstrom serial

Helstrom serial

REKLAMA