"Gwiezdne wojny" w HBO GO. W lipcu i sierpniu w serwisie pojawią się wszystkie filmy z kultowej sagi

"Gwiezdne wojny" (Fot. Lucasfilm)

Nie musimy czekać na wejście Disney+ do Polski, żeby obejrzeć "Gwiezdne wojny" online. Wszystkie filmy pojawią się w HBO GO. Mamy szczegółowy harmonogram premier – począwszy od jutra!

HBO GO ma niespodziankę dla fanów science fiction. Do zasobów serwisu zostaną dodane filmy z serii "Gwiezdne wojny". Kolejne tytuły pojawiać się będą co piątek, począwszy od 17 lipca.

Gwiezdne wojny – gdzie obejrzeć filmy online?

W pierwszym tygodniu będziecie mogli zobaczyć trylogię prequeli, czyli filmy "Gwiezdne wojny: Mroczne widmo", "Gwiezdne wojny: Atak klonów" oraz "Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów". Tydzień później dodana zostanie oryginalna trylogia z lat 70. i 80., czyli "Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja", "Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje" oraz "Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje".

Gwiezdne wojny filmy gdzie obejrzeć hbo go

Filmy z ostatniej trylogii, składającej się z sequeli oryginalnych części, tj. "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" i "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" pojawią się w HBO GO w ostatni piątek lipca i pierwszy piątek sierpnia. Poza trzema trylogiami do serwisu dodane zostaną także inne filmy, które powstały w ramach uzupełniania uniwersum "Gwiezdnych wojen". Cała kolekcja dostępna będzie w HBO GO od 7 sierpnia.

Gwiezdne wojny – daty premier filmów w HBO GO

17 LIPCA

· Gwiezdne wojny: Mroczne widmo

Pierwszy prequel "Gwiezdnych wojen" jest opowieścią o dwóch Rycerzach Jedi, którzy chronią królową Amidalę w nadziei na zapewnienie pokojowego zakończenia międzyplanetarnego sporu handlowego. W trakcie kolejnych splotów wydarzeń spotykają na swoje drodze Anakina Skywalkera, chłopca obdarzonego niezwykłą mocą.

· Gwiezdne wojny: Atak klonów

Mija dziesięć lat od pierwszego spotkania i bitwy o Naboo. Anakin Skywalker nawiązuje zakazany romans z Senator Padmé Amidalą, podczas gdy Obi-Wan Kenobi bada sprawę zamachu na życie Senator i odkrywa tajną armię klonów stworzoną przeciwko Jedi.

· Gwiezdne wojny: Wojny klonów (2008)

Na linii frontu międzygalaktycznej walki dobra ze złem Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker łączą siły w misji, która łączy jednoczy ich jako mentora i studenta Jedi. Razem stają do walki, aby uratować Republikę przed rozbiciem.

· Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów

Wojny Klonów trwają już trzy lata, kiedy Jedi ratują kanclerza Palpatine’a przed Hrabią Dooku. Gdy Obi-Wan tropi nowe zagrożenie, Anakin działa jako podwójny agent między Radą Jedi a Palpatinem i zostaje wciągnięty w jego złowrogi plan rządzenia galaktyką.

· Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Młody i odważny Han Solo na pokładzie Sokoła Millennium przemierza galaktykę w poszukiwaniu przygód. W trakcie serii śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka, Han Solo zaprzyjaźnia się ze swoim przyszłym drugim pilotem Chewbaccą i spotyka osławionego hazardzistę Lando Calrissiana.

Gwiezdne wojny filmy gdzie obejrzeć hbo go

24 LIPCA

· Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

W czasach wielkiego galaktycznego konfliktu grupa bohaterów pod wodzą zbiegłej buntowniczki Jyn Erso oraz szpiega Rebelii Cassiana Andora, podejmuje się desperackiej misji, by wykraść plany Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium.

· Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja

Luke Skywalker łączy siły z Rycerzem Jedi, zarozumiałym pilotem, Wookiee i dwoma droidami, aby ocalić galaktykę przez złowrogim Imperium, jednocześnie próbując uratować księżniczkę Leię z rąk Dartha Vadera.

· Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje

Po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci, walka o Galaktykę nasila się. Siły Imperium zapędzają Rebeliantów na lodową planetę Hoth. Kiedy Han Solo i księżniczka Leia trafiają do Podniebnego Miasta Bespin, gdzie zostają pochwyceni przez Imperium, Luke Skywalker zaczyna trenować pod okiem mistrza Jedi – Yody. Kiedy rusza im z pomocą, musi stoczyć okrutny pojedynek na miecze świetlne z samym Darthem Vaderem i stawić czoła rewelacji, która zmieni na zawsze jego życie i przeznaczenie.

· Gwiezdne wojny: Powrót Jedi

Imperium przygotowuje się do zniszczenia Rebelii jeszcze potężniejszą Gwiazdą Śmierci. Kiedy flota Rebeliantów podejmuje desperacki atak na gwiezdną flotę Imperium, losy całej Galaktyki wydają się zależeć od krytycznej rozgrywki ojca z synem – Luke staje bowiem twarzą w twarz z Lordem Darthem Vaderem.

Gwiezdne wojny filmy gdzie obejrzeć hbo go

31 LIPCA

· Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Trzy dekady po pokonaniu Dartha Vadera i Imperium Galaktycznego pojawia się nowe zagrożenie. Złowieszczy Najwyższy Porządek próbuje zawładnąć galaktyką. Przeciwko niemu powstaje Ruch Oporu.

· Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Wraz ze zniszczeniem Republiki nastaje czas panowania Pierwszego Porządku. Najwyższy Przywódca Snoke chce zmiażdżyć resztki Ruchu Oporu i umocnić swoją pozycję. Ale nadzieja przetrwała: mistrz Jedi Luke Skywalker może jeszcze zmienić bieg wydarzeń.

Gwiezdne wojny filmy gdzie obejrzeć hbo go

7 SIERPNIA

· Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Finałowa część sagi. Członkowie Ruchu Oporu muszą skonfrontować się ze swoją przeszłością i ponownie stawiają czoła Najwyższemu Porządkowi.

REKLAMA