10 najchętniej oglądanych seriali na HBO GO w tym roku. "Wataha" wygrywa z zagranicznymi produkcjami

"Wataha" (Fot. HBO)

Poznaliśmy listę 10 najchętniej oglądanych seriali w serwisie HBO GO przed pierwsze pół 2020 roku. "Wataha" jest nie do pokonania, ale to nie jedyna niespodzianka.

Serwis Wirtualne Media opublikował listę 10 najpopularniejszych seriali na HBO GO w tym roku. Po pierwszych sześciu miesiącach wygrywa "Wataha", która w styczniu zakończyła swój 3. sezon. Polski serial pokonał zarówno "Outsidera" na podstawie powieści Stephena Kinga, jak i 3. sezon "Westworld".

Na czwartym miejscu niespodzianka: "Czarnobyl". Miniserial, emitowany premierowo w maju 2019 roku, był i jak widać pozostaje wielkim hitem w Polsce. Podobnie jak "Gra o tron" i "Ślepnąc od świateł" – kolejne starsze produkcje, które dały radę załapać się do top 10.

Niespodzianką nie jest za to wysokie miejsce "Nowego papieża", jak i obecność "Młodego papieża", którego widzowie HBO nadrabiali bądź przypominali sobie w tym roku, właśnie po to, żeby obejrzeć potem sequel. W dziesiątce znalazło się jeszcze miejsce dla serialu "Zero zero zero", a całość zamyka "Wielka", komediowa wersja historii carycy Katarzyny, która zachwyciła także nas.

hbo go najpopularniejsze seriale

Najpopularniejsze seriale HBO GO w 2020 roku

1. Wataha
2. Outsider
3. Westworld
4. Czarnobyl
5. Nowy papież
6. Gra o tron
7. Zero zero zero
8. Ślepnąc od świateł
9. Młody papież
10. Wielka

REKLAMA