6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Netflix zyskał 10 mln klientów w drugim kwartale. "Jeszcze nigdy..." wielkim hitem na platformie. Ekipa "The Boys" na nowym zdjęciu z 2. sezonu. A oprócz tego "Chucky", "Ted Lasso" i nie tylko.

1. Netflix zyskał 10 mln klientów przez kwartał

Koronawirusowych rekordów Netfliksa ciąg dalszy: w drugim kwartale 2020, czyli w czasie lockdownu w wielu krajach świata, serwis zyskał 10 mln nowych subskrybentów. Prognoza na trzeci kwartał to zaledwie 2,5 mln (rok temu było więcej, ale też były nowe sezony największych hitów, jak "Stranger Things" czy "Dom z papieru"). W tej chwili Netflix ma 192,95 mln subskrybentów na całym świecie.

2. Jeszcze nigdy... wielkim hitem na Netfliksie

Netflix podał, że nowe seriale "Jeszcze nigdy..." i "Siły Kosmiczne" były oglądane w ciągu czterech tygodni od premiery w 40 mln gospodarstw domowych. Przy czym Netflix mierzy oglądalność w dość specyficzny sposób: do grona widzów danego tytułu wliczany jest każdy, kto obejrzał przynajmniej dwie minuty z całości.

3. Ekipa The Boys na nowym zdjęciu z 2. sezonu

Entertainment Weekly opublikowało krwawe zdjęcie ekipy "The Boys". W wywiadzie dla serwisu Karl Ubran zapowiada, że w 2. sezonie zobaczymy bardziej ludzką, wrażliwą stronę Billy'ego Rzeźnika.

4. La Reina Del Sur z 3. sezonem

Telemundo zamówiło 3. sezon telenoweli "La Reina Del Sur" z Kate Del Castillo w roli głównej. Poza USA serial pokazuje Netflix.

5. Chucky – teaser serialu o zabójczej laleczce

W 2021 roku telewizja USA Network do spółki z SyFy wypuści serialowy horror, którego bohaterem będzie laleczka Chucky. Zobaczcie pierwszy teaser:

6. Ted Lasso – zwiastun serialu Apple TV+

Jason Sudeikis powraca jako Ted Lasso, trener futbolu amerykańskiego z Kansas, który dostaje pracę w piłkarskiej lidze w Anglii. Premiera serialu planowana jest na 14 sierpnia.

REKLAMA