Henry Cavill nie przestaje zaskakiwać! Aktor pokazał, jak samodzielnie składa komputer PC

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Henry Cavill to człowiek o wielu talentach i jak się okazuje, większość z nich dopiero odkrywamy. Aktor zaskoczył filmikiem dokumentującym, jak samodzielnie składa komputer PC.

Nie zapowiada się, żeby odtwórca głównej roli w "Wiedźminie" przestał nas zaskakiwać. Henry Cavill właśnie wrzucił do sieci nagranie potwierdzające, kto jest bohaterem w jego domu.

Henry Cavill składa komputer PC do gier

W czasie lockdownu samodzielnie upiekł chleb, pokazał, jak maluje miniaturowy hełm ze świata Warhammer 40,000, oraz przesiadywał na Reddicie, czytając negatywne komentarze o serialowej adaptacji książek Andrzeja Sapkowskiego, by wyciągnąć z nich wnioski i dawać z siebie na planie jeszcze więcej. Henry Cavill to człowiek o wielu talentach i jak się okazuje, niektórych z nich jeszcze nie odkryliśmy.

Aktor wrzucił do sieci filmik pokazujący, jak samodzielnie złożył komputer PC (fakt, że robi to w koszulce odsłaniającej jego muskuły, tylko zachęca do obejrzenia go do końca). Wyzwanie pochłonęło mu cały dzień, co widać na załączonym nagraniu po porze dnia za oknem. Poprawki były konieczne także nazajutrz.

Trzeba przyznać, że Henry Cavill to gość, który wie, jak zorganizować sobie wolny czas i nie tylko. Ostatnio aktor opowiadał o tym, jak w trakcie kręcenia "Wiedźmina" dokładał starań, by Geralt faktycznie wyglądał na przedstawiciela swojej profesji, a w celu osiągnięcia tego efektu tarzał się w kałużach.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA