5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"WandaVision" (Fot. Disney+)

Opóźnienia premier marvelowskich seriali Disney+. Rozdano nagrody Daytime Emmys. 2. sezon "Dirty John" wkrótce na Netfliksie. A oprócz tego "Law & Order" i nie tylko.

1. Kiedy premiery kolejnych seriali Disney+?

Premiera "The Falcon and the Winter Soldier", pierwotnie planowana na sierpień 2020, opóźni się przez pandemię koronawirusa. Serial prawdopodobnie obejrzymy dopiero w przyszłym roku. Za to "WandaVision" powinniśmy zobaczyć pod koniec tego roku. A przynajmniej tak twierdzi The Hollywood Reporter, który wcześniej podawał, że ten serial też zostanie przeniesiony na wiosnę 2021, a potem z tego się wycofał.

2. Rozdano nagrody Daytime Emmys

"The Bay The Series" jest wielkim zwycięzcą tegorocznych Daytime Emmys. Listę laureatów znajdziecie tutaj.

3. Dirty John sezon 2 – zwiastun Netfliksa

2. sezon serialu "Dirty John", skupiający się na postaci morderczyni Betty Broderick, ma zadebiutować 14 sierpnia na Netfliksie. W głównych rolach Amanda Peet i Christian Slater.

4. Gwiazdy Stranger Things i Wiedźmina w animacji

Finn Wolfhard ("Stranger Things") i Anya Chalotra ("Wiedźmin") użyczą głosów bohaterom nowej kreskówki science fiction "New-Gen". Akcja będzie dziać się w futurystycznej utopii, nad którą wisi cień wojny molekularnej. Bohaterami będzie dwójka nastoletnich bliźniaków z supermocami.

5. Chris Meloni i Mariska Hargitay znów razem

Benson i Stabler spotkają się ponownie w świecie "Law & Order". Potwierdziła to Mariska Hargitay, która wrzuciła wspólne zdjęcie z Christopherem Melonim.

View this post on Instagram

It’s on.

A post shared by Mariska Hargitay (@therealmariskahargitay) on

REKLAMA